To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy polecacie Dziwnów?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ani75
Czy uważacie że Dziwnów to dobre miejsce na wypoczynek z dziećmi?Może ktoś z Was zna Dziwnów i podzieli się opinią,mam na uwadze ośrodek Rybitwa przy ul Słowackiego,za wszelkie opinie i podpowiedzi z góry bardzo dziękuję icon_razz.gif
semi
ośrodka nie znam, Dziwnów znam bardzo dobrze i z poblsikich nadmorskich miejscowości najmniej go lubię. Polecam Pobierowo, Niechorze, Pogorzelicę. w mojej ocenie o niebo od Dziwnowa atrakcyjniejsze.
ani75
Emi a co w DZiwnowie jest nie tak?Jeśli znasz dobrze to napisz proszę czy z ul.Słowackiego 16 z ośrodka Rybitwa jest daleko do plaży bo patrząc na mapkę wydaje się dość daleko.Czy dojście ul.Kochanowskiego będzie najbliższe czy jest to droga przez las?
Czy jest tam latem jakieś wesołe miasteczko jeśli tak przy jakiej ulicy zwykle stacjonuje?
Pozdrawiam i jeśli to możliwe proszę o odp
semi
Ani, ło matko, a to mnie zastrzleiłas 06.gif - kompletnie nie wiem, gdzie jest jaka ulica w Dziwnowie icon_smile.gif. Bywam tam regularnie, ale rekreayjnie-mąż załatwia interesy a ja z dzieciakami na plaże. Wiesz co, niby nic, dla mnie to Dziwnów jest poprostu brzydki;). Jakiś taki niewydarzony. Wesołe miasteczko jest co roku, przy głownej ulicy, w samym centrum. Obok jest wystawa pająków i skorpionów.

edit: sprawdzam na planie Dziwnowa, wesołe miasteczko jest przy ul. Słowackiego, pojęcia nie mam, gdzie jest tam ośrodek Rybitwa , ale dalej niż 5 minut spacerem do plazy raczej nie będzie. No, w najgorszym wypadku 7;).
Gosia z edziecka
Ja byłam w Dziwnowie dwa razy. nie narzekam icon_smile.gif było raczej spokojnie.
Trudno jest coś powiedzieć, czy jest "fajnie" czy nie icon_wink.gif. Kazdy szuka czego innego. Jeden spokoju, drugi szumu i wtedy ta sama miejscowość może byc na raz "fajna" i "niefajna".
#Margola
a moze Dziwnówek?????? Jest super zwłaszcza na pobyt z dziecmi:))
ani75
Emi ,Gosia dziękuję za odp może po prostu Dziwnów jest długi ale wąski i dlatego wydawało mi się że jest do plaży trochę daleko,miejsce jest już zarezerwowane ale za bardzo o ośrodku nie mogę nic znaleźć jest to ośrodek w którym przebywają też kolonie a wczasowicze są w innym skrzydle.
Emi może jak kiedyś będziesz tam przy okazji to tę Rybitwę znajdziesz.
Jeszcze raz dziękuję-pozdrawiam icon_razz.gif
semi
jak mi Tosia wyzdrowieje to się przejade i poszukam, dam Ci znać, zajrzyj tu za jakieś dwa tygodnie. Daleko od plaży nie jest na pewno.
werjula
a ja Dziwnów bardzo lubie bo mieszkałam tam prawie 10 lat jako dziecko i sentyment jednak zostaje.Ale w tym roku wybieram sie do Ustki bo w sumie ile razy mozna jechac w to samo miejsce 06.gif
ani75
Emi jak będziesz mogła kiedyś tak przy okazji poszukać tej Rybitwy będę Ci bardzo wdzięczna podpatrz proszę czy jest tam jakiś plac zabaw-pozdrawiam icon_razz.gif
dankin-82
my w tym roku też wybraliśmy Dziwnów, będziemy tam pierwszy raz i mam nadzieję że przypadnie nam do gustu, tylko że my małowymagający i podporządkujemy się dzieciakom, znaczy starczy nam plaża i morze icon_biggrin.gif:D:D


a ja mam inne pytanie: możecie polecic jakąś fajną knajpkę/restauracje gdzie dają pyszne jedzonko? a jeszcze jakby się znalazł łosoś z grilla 06.gif
Gosia z edziecka
My jedliśmy tutaj: https://www.plazaklub.szin.pl/restauracja.html. Byliśmy zadowoleni. W innych miejscach też jedliśmy i byliśmy niezadowoleni icon_wink.gif.
dankin-82
Gosiu dziękuję, sprawdzimy icon_wink.gif
semi
ani, Rybitwa jest połozona dosc blisko morza, kilka minut spacerem
ani75
Emi dziękuję za inf-pozdrawiam
ani75
Wróciliśmy z Dziwnowa bardzo nam się podobało,jeśli ktoś wybiera się w tamte strony służę radą i pomocą. icon_razz.gif
miki26
WITAM
Czy ktoś może wie jak jest u PATRIS JANTAR, jaka atmosfera, pożadek stan przyczep
pozdrawiam 03.gif
maminka43
Miki26,w tym PATRIS jANTAR jest masakrycznie paskudnie,atmosfera grobowa,stan przyczep żałosny a POŻADEK icon_wink.gif taki,że lepiej 29.gif
miki26
maminka43
kiedy tam bylaś bo nas zapewniano że przyczepy są ok i reszta też
pozdrawiam
kamillos87
Uważam, że Dziwnówek to świetne miejsce i to nie tylko na wypoczynek, ale również na stały pobyt.
talka
a ja powiem inaczej i polecę Warszawę albo inne duże maisto, bo na krótki urlop to też super alternatywa icon_wink.gif albo na weekend icon_wink.gif a tak to jeżdżę do Kołobrzegu icon_wink.gif
moustahe
dokładnie, czasami faktycznie warto jest zobaczyć coś innego, a nie tylko morze i góry icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.