To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spacerówka/parasolka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agak
Istnieje lekka spacerówka, której oparcie rozkłada się tak żeby dziecię mogło w miarę wygodnie się przespać?

Mam X landera XT ale potrzebuję czegoś niedużego i lekkiego na wyjazdy w czasie wakacji.
xxyy
Maclaren techno XT, lekki , ma bardzo dobra "budke", oparcie sie rozklada na prawie lezaco.

Pojawily sie wprawdzie informacje prosto z USA , ze niby "obcina " dzieciom palce przy skladaniu. Byl o tym watek.

Nie wiem osobiscie jak to sie moze stac. Prawdopodobienstwo takie samo, wg mnie, jakby przytrzasnac dziecku palce drzwiami.
Uwazac trzeba przy skladaniu jak przy wszystkim.

Widzialam filmiki o tym na necie, jak trzeba wstawie
agabr
Agak jak sprzedam swoja teutonie to najpierw sie poplacze a potem kupie Maclarena.b
kociek
a czy ktos widzial na zywo x landera xs, spacerowke parasolke ktora wprowdzili w tym roku??

ja ogladalam na necie i nawet mi sie podoba ale czekam na jakies opinie. Teraz mam x landera xa i jestem zadowolona to moze spacerowka tez jest fajna.
candace
CYTAT(Leni @ Thu, 11 Feb 2010 - 14:59) *
Maclaren techno XT, lekki , ma bardzo dobra "budke", oparcie sie rozklada na prawie lezaco.

Pojawily sie wprawdzie informacje prosto z USA , ze niby "obcina " dzieciom palce przy skladaniu. Byl o tym watek.

Nie wiem osobiscie jak to sie moze stac. Prawdopodobienstwo takie samo, wg mnie, jakby przytrzasnac dziecku palce drzwiami.
Uwazac trzeba przy skladaniu jak przy wszystkim.

Widzialam filmiki o tym na necie, jak trzeba wstawie


ja takowy posiadam i polecam gorąco--- z tym składaniem dotyczyło wózków w stanach. Ten mój składam i rozkładam dosłownie jedną ręką a w drugiej moge mieć dziecko. oparcie rozkłada się całkowicie i jest dosyć długie.
minusem jest długość wózka po złożeniu - dłuższy niż typowe małe parasoleczki. ale przy obydwu dziewczynkach miałam Mclareny i są niezawodne, wytrzymałe

https://maclaren.pl/product_info.php?products_id=119
basiaw
Ja kupiłam baby design travel i zadowolona jestem. Składa sie go za pomocą nogi i jest lekki i rozkłada się prawie!! na płasko. Ma dużą torbę na zakupy. Jakiejś super rewelacji nie ma, ale spełnia moje oczekiwania, kupowałam go jak Kuba był mały i liczyłam, że użyję go przez 2 lata. Teraz mam już trzeci rok i nie psuje się. Zaletą jego była też cena, nie więcej niż 300 zł.
agak
Podoba mi się Maclaren (cena już mniej). Zastanawia mnie dlaczego w opisie jest, ze nadaje się dla dzieci do 15 kg. Kub już teraz waży 11. Dlaczego jest podana tak mała waga?
Muszę się przejść po sklepach i poprzymierzać do dziecka.
xxyy
CYTAT(Legalna lalicja @ Fri, 12 Feb 2010 - 10:57) *
z tym składaniem dotyczyło wózków w stanach.


Te wozki sa takie same, niezaleznie czy w Stanach czy Europie. Zgloszenia wypadkow z palcami byly rowniez w Wielkiej Brytanii.

W tym linku jest demonstracja o co chodzilo i jak rozwiazali problem stosujac dodatkowo cos w rodzaju ochraniacza.

https://recall.maclaren.us/faq.php
trylinka
Ja miałam ABC Design Grigo, o taki jak poniżej i bardzo sobie go chwaliłam (zresztą chyba będę przed wiosną sprzedawać). Rozkładał się do spania na płask (to był mój warunek) i wszystkie te bzdety się odczepiają. Nawet poprzeczka się wyjmuje. Tak więc samolotem latała "uboga" wersja, bez dachu, poprzeczki osłonki itp. Torba dość duża i wygodna.

olakinga
ja właśnie kupiłam Maclarena Techno XLR (https://maclaren.pl/index.php?cPath=8 ), wybrałam tę spacerówkę z polecenia bratowej i kilku koleżanek - obydwie moje bratanice jeździły Maclarenem ( one typem XT, ale to mała różnica) i super prowadziło się ten wózeczek...zresztą nadal jest używany przez młodszą a ta ma 3 lat... ja kupiłam używany z pełnym wyposażeniem ( powinien przyjść w przyszłym tygodniu) za 600 zł icon_smile.gif , do tej pory córeczka jeździ jane nomadem - którego mogę z czystym sumieniem także polecić;
ciekawe z tą nośnością, nie wiem czemu przedział wagowy jest do 15 kg hmmm w opisie XLR jest: UK do 29,5 kg / EU do 15 kg hihihi 29.gif
agnese
ja mogę polecić baby desing TINY
Filip_inka
Ja polecam Inglesine Trip. Oparcie rozkłada się do pozycji leżącej, składa łatwo. W miarę lekki i ma jak na parasolkę spore koła co ułatwia prowadzenie.
katiek
Mam Inglesinę Max Super po Kindze i mam zamiar ją używać przy Tomku-rozkłada się na płask, składa i rozkłada błyskawicznie, ma amortyzatory i pełną rączkę dzięki czemu można ją prowadzić 1 ręką.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.