To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole - ranking krakowskich placówek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ziowik
hej icon_smile.gif

pomyślałam, że może wśród małopolskich foremek znajdą się takie dobre duszyczki, które podzielą się swoimi spostrzeżeniami i informacjami odnośnie krakowskich przedszkoli.. zbliże się marzec a więc miesiąc rekrutacji..

tak więc proszę Was o wpisywanie opini o przedszkolach, zajęciach, opiekunkach - co tam chcecie... icon_smile.gif

mnie osobiście najbardziej interesuje przedszkole na Stradomiu, 114, tam chciałabym posłać Kamilkę icon_smile.gif

ps. użyłam wyszukiwarki, ale albo źle albo nic godnego uwagi nie znalazłam...
ziowik
ej dziewczyny, co jest, nikt nie ma maluchów w wieku przedszkolnym???
Gruszka
Ja będę wiedzieć, jak Emil pójdzie icon_wink.gif
Fragosia
OK, to ja może parę słów napiszę. Moje maluchy chodziły do Przedszkola nr 121, na ul. Stachiewicza.
Nie mam zastrzeżeń co do tego przedszkola. Może jeżeli chodzi o kadrę to nie wszystkie osoby mi osobiście odpowiadały,
ale to taka moja subiektywna ocena. Plusem dla mnie była zawsze duża ilość osób opieki np. w grupie pierwszej przy 26 maluchach były zawsze: 2 panie + pomoc + wolontariusz z Uni + okresowo studentki.
Dzieci miały urozmaicone zajęcia. Nie było np. sytuacji aby popołudniu siedziały przed telewizorem co np. zdarza się w innych przedszkolach.
W I gr. maluchy mogły być z pampersami. Przedszkole posiada duży ogród, jest niestety niedaleko ulica, ale jest też pas zadrzewiony.
Pani Dyrektor bardzo miła i zaradna.
Minus ale to powiedzmy wszędzie się może zdażyć w przypadku Arka, zmieniały mu się co chwile Panie. Najdłuzej miał pierwszą przez 1 gr i pół drugiej potem odeszła na macierzyński, następna tez popracowała z rok i odeszła na macierzynski. I to moze nas denerwowało jako rodziców.
To tyle z moich doświadczeń.
Gruszka
Podciągam wątek, bo Emi dostała się do kompletnie mi nieznanego przedszkola nr 82 na Głowackiego. W necie nie ma ani pół opinii...
dodatkowo jest zastanawiające to, że skoro ja dostałam się do przedszkola drugiego z kolei - to znaczy, że osoby, dla których przedszkole 82 było przedszkolem pierwszego wyboru - to dostali się wszysycy i JESZCZE zostały wolne miejsca...w związku z czym przyjęli dodatkowo dzieci, dla których to było dopiero drugie przedszkole. Kurde, sama nie wiem...
Zna ktoś?
aronka
Gruszka, pewnie, że znamy. Fajne jest. icon_smile.gif
Najpierw chodziła tam Natalia i za skarby świata nie chciała iść do szkoły, bo tak jej było dobrze w przedszkolu. Potem Lidka, niestety tylko rok, bo przenieśliśmy się za miasto i Lidka wylądowała w przedszkolu koło domu. No dobra, chyba jest jeszcze fajniejsze niż poprzednie. icon_wink.gif
Pewnie, że można się do paru rzeczy przyczepić, ale pokaż mi przedszkole idealne... icon_wink.gif
Chodzili tam też Karolina i Michał Ulcika, może też coś podpowie.
Gruszka
o super icon_smile.gif dzięki Aronka icon_smile.gif
ojejku
A jakieś przedszkole na Nowej Hucie? Może któraś z Was słyszała co-nieco o takowych?
inezz
moja chodzila do 115?os,albertynskie,142,108 i bylam zadowolona,dlaczego tak duzo,bo do mojego osiedlowego sie za pierwszym razem,a pozniej sie przeprowadzilam,slyszlam tez,ze na jagielonskim jest tez fajne przedszkole,to kolo alejek od os. kazimierzowskiego,kolezanka posyla na strusia i miala dobra opinie,jakby mieszkala na starym osiedlu poslalby corke do przedskzola na niepodleglosci(pierwszego od carrefour,jest chyba na niepodle,drugie na albertynskim od przychodni)
ojejku
Słyszałam dużo dobrych opinii o tym na Niepodległości, ale to niestety nie nasze rejony. My mieszkamy na Nowej Hucie tej z okolic Pl. Centralnego, os. Ogrodowe i w tych okolicach chcielibyśmy zapisać Maję. Ale dzięki za odpowiedź icon_smile.gif
fregata
Polecam przedszkole nr 51 na ul. estońskiej, jest świetne, panie bardzo fajne, moja córka uwielbia to przedszkole , chodzi juz dwa lata.
Ogródek mają ogromny, fajne wycieczki, jedzenie bardzo dobre i smaczne, robione na miejscu. polecam
ulla
Ja mam dobre zdanie o przedszkolu nr 1, na Kopernika, bo Weronika tam uczęszczała kilka lat icon_smile.gif . Zastrzeżenie mam jedno - baza lokalowa (znaczy za małe trochę jest i druga grupa przedszkolna jest trochę "pokrzywdzona". Poza tym żadnych. Na potwierdzenie moich słów - ostatnia grupa Weroniki, tylko dwoje dzieci rodzice posłali do szkoły zamiast do przedszkolnej zerówki, bo dzieci nie chciały opuszczać przedszkola.
ojejku
Nasza Majka dostała się do Janka Muzykanta na Ogrodowym - czyli najbliżej naszego miejsca zamieszkania. I jestem zadowolona, bo słyszałam dobre opinie o tej placówce, dokładnie obejrzałam, wypytałam - mam nadzieję, że intuicja mnie nie myli icon_wink.gif
goralka
CYTAT(Gruszka @ Wed, 14 Apr 2010 - 13:41) *
Podciągam wątek, bo Emi dostała się do kompletnie mi nieznanego przedszkola nr 82 na Głowackiego. W necie nie ma ani pół opinii...
dodatkowo jest zastanawiające to, że skoro ja dostałam się do przedszkola drugiego z kolei - to znaczy, że osoby, dla których przedszkole 82 było przedszkolem pierwszego wyboru - to dostali się wszysycy i JESZCZE zostały wolne miejsca...w związku z czym przyjęli dodatkowo dzieci, dla których to było dopiero drugie przedszkole. Kurde, sama nie wiem...
Zna ktoś?

Gruszka, i jak to przedszkole? będzie rzut beretem od nas i zastawiam się nad nim albo nad niepubliczną iskierką...
ziowik
podbijam, może komuś przydadzą sie informacje icon_smile.gif

niestety nasze przedszkole 114 na stradomiu jest likwidowane..
musze przenieść gdzieś Kamilkę i modlić sie żeby Kacperek sie dostał, co będzie trudne...

myślimy o trzech przedszkolach na razie, a czasu baaaaaaaaardzo mało
nr 4 - piekarska
nr 9 mlaskotów
nr 80 kotlarska..

jakieś opinie?? informacje???

Gruszka a Emilka w końcu gdzie chodzi?? bo mi sie szmarzył Salwator i myslałam że może na mlaskotów, a teraz widzę że głowackiego...
betina_t
Bardzo proszę o opinie o przedszkolach z oddziałami integracyjnych w Nowej-Hucie:

oś. Urocze 9 - Przedszkole nr 109
oś.Hutnicze 14 - Przedszkole nr 104

Ze względów zdrowotnych musze przenieść syna do przedszkola integracyjnego.
sarek44
Ja jak bym dziś miała posłać swoje dziecko do przedszkola to na pewno zdecydowałabym się na prywatne przedszkole. Wystarczy zajrzeć tu przedszkolezyrafa.pl/wola żeby porównać sobie ofertę prywatnej i państwowej placówki. W kwocie czesnego nauka języka angielskiego, dodatkowe zajęcia, wycieczki, opieka logopedy i psychologa to idealne rozwiązanie dla każdego dziecka
JaninaB
Razem z moją córeczką polecamy prywatne przedszkole mieszczące się na Ruczaju: https://www.przedszkolembb.pl/ Naprawdę cieszę się ze własnie do tego przedszkola posłałam swoje dziecko i uważam że to była najlepsza decyzja icon_smile.gif
AnitaKrolikowska
Zapisałam moje dziecko do przedszkola prywatnego https://einsteinek.pl/ w Krakowie. Zdecydowałam się na to przedszkole, bo słyszałam o nim bardzo pochlebne opinię. Przede wszystkim dbają o to, by dziecko nie było przeciążone natłokiem zajęć. Dzieciństwo jest po to, by je wykorzystać na zabawę i na poznawanie świata, ale bez presji. Dlatego bardzo się cieszę, że moja pociecha tu trafiła.
askowron.78
Ja mogę wyrazić swoją opinie na temat Malutkowa na ul Łepkowskiego. Jak dla mnie i moich dwóch pociech przedszkole jest super. Dzieciaki chętnie tam chodzą, jest wiele ciekawych zajęć. Panie nauczycielki są bardzo miłe i serdeczne. Maja dobry kontakt z maluchami. Jedzenie tez moim dzieciakom smakuje.
iwonas981
Moje dziecko chodzi do tego przedszkola https://www.malutkowo.pl/. Przedszkole bardzo nam się podoba, jest ładnie urządzone, kadra jest doświadczona i wie jak postępować z dzieciakami. Widzę jak mój synek się rozwija i jak fajnie opowiada co robił w przedszkolu. Często są jakieś wycieczki lub maja jakiś ciekawych gości. Spokojnie można polecić to przedszkole
miki789
Analizowałem przed zapisaniem syna do przedszkola stosunek czesnego do ilości zajęć dodatkowych. Najlepiej wypadło na tym tle przedszkole Fair Play przy Dekerta 24 w Krakowie. W czesnym jest mnóstwo ciekawych paneli edukacyjnych. Przedszkole ze sporym zapleczem do uprawiania sportu, bo jest nawet sala gimnastyczna na miejscu.
ttosiakll
Moje dziecko chodzi do malutkowa na kluczborskiej i jest ok. Świetne panie przedszkolanki ładne sale przedszkolne i fajny program. Jeżeli chodzi o jedzenie to moje dziecko bardzo sobie je chwali i często słyszę że w przedszkolu jedzonko jest lepsze niż w domku icon_smile.gif
ammeelkadw
Zgadzam się Malutkowo jest super. Maja córka jest zachwycona tym przedszkolem ja zresztą też. Bardzo się baliśmy jak to będzie w tym przedszkolu nowe środowisko nowe koleżanki i sama bez mamy przez cały dzień. Ale nie było najmniejszego problemu. Panie świetnie wprowadziły mają gwiazdkę w życie przedszkola. Przedszkole jest ładne i dobrze wyposażone. Panie są miłe i bardzo dobrze pracują z dziećmi. Jak dla mnie przedszkole idealne.
Donia89
Ja szukam takiego gdzie posiłki są według diet, przez nietolerancję laktozy dziecka. Słyszałam że na Łokietka otwiera się nowa placówka Fair Play. Macie jakieś doświadczenia z tym przedszkolem?
Justtach
Moje starsze dziecko chodzi do Fair Play, dużo jest tych przedszkoli, ale ogólne wrażenia dobre i dla dziecka i dla rodziców także są spoko. W ogóle więcej się ich otwiera bo w Tarnowie na Klimeckiego tez nowe powstaje
nataliakoziol
Polecę nowe przedszkole publiczne na Dobrego Pasterza, chodzi mi o Fair Play. Mam nadzieję, że uda mi się tutaj zapisać synka bo w sumie otwierają się za miesiąc a ja jeszcze nic nie załatwiałam. Miejscówkę poleca mi bardzo bratowa, zostawiają tutaj swojego młodszego synka w prywatnym żłobku i bardzo z bratem chwalą za opiekę, warunki itd.
miki789
Syna przepisaliśmy z publicznego do niepublicznego przedszkola Smocza Dolina. Najlepsza decyzja w życiu, bo inne dzieciaki, inni rodzice, inni wychowawcy. Szkoda nawet gadać o jakości publicznej opieki. Nie mam siły już się denerwować. W każdym razie czesne 400 złotych, mnóstwo dodatkowych zajęć na życzenie, konsultacje z rodzicami, indywidualne podejście do najmłodszych. Sporo trzylatków, dyrektorka 20 lat doświadczenia, kadra z powołaniem. No mogłabym jeszcze bardzo dużo plusów napisać. Wiem, że to jedno z najlepiej ocenianych przedszkoli w Krakowie. Sama śledziłam jakiś czas temu i mogę potwierdzić.
justynab
My zapisaliśmy nasze dziecko do tego przedszkola https://www.malutkowo.pl/. I jesteśmy zadowoleni. Synek bardzo fajnie się zaadaptował. Bardzo lubi swoją panią. Bardzo podobają mu się kolorowe sale i zabawki. Ma tez sporo ciekawych zajęć. Przez godzinę mu się buzia nie zamyka jak wracamy z przedszkola:).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.