To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sanatorium w Rymanowie Zdroju

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AgaWisienka
Hej:)
Wybieram się z moim 4-letnim synkiem do Sanatorium w Rymanowie Zdroju w terminie 9-30 marca b.r. Czy ktoś tam był w ostatnim czasie? A może jest ktoś, kto się tam wybiera w "moim" terminie?
Będę wdzięczna za odpowiedźicon_smile.gif
Pozdrawiam Was cieplutko:)
ivy
ja tam bylam, ale prawie 30 lat temu, wiec wiele ci nie powiem, poza tym ze okolica piekna. pewnie bedzie jeszcze lezal snieg, na sanki mozecie chodzic.
Kocurek
Piękna, piękna, ale też i trochę zadoopie icon_wink.gif
AgaWisienka
To, że zadooopie, to się domyśliłam icon_smile.gif Ale z racji zawodu, który wykonuję, chyba mi się takie oderwanie przyda:) No i w końcu pobędę ze swoim Synkiem, bo na co dzień nie za bardzo jest czas:(
Pozdrawiam cieplutko:)
Kocurek
To bawcie sie dobrze - jeśli własnej bliskości brakuje Wam najbardziej, tu będziecie mieć mnóstwo mozliwości do ich nadrobienia.
Ja napisałam, że zadoopie, bo moja koleżanka była tam z córka lat wtedy 9 i młoda się tam okropnie nudziła. Po zabiegach poza spacerowaniem właściwie nie ma tam co robić.
olivia
Jesli lubicie narty i macie mozliwosc poruszania sie , jakies 20 km od Rymanowa jest wyciag narciarski
basiaw
My w tamtych okolicach jesteśmy parę razy w roku i zawsze zaczepiamy o Rymanów. Tam jest stok narciarski, Kuba też na sankach tam zjeżdża. Obowiązkowe też są gofry i przejażdżka kucem icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.