To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam pracy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AgucioreQ
Szukam czegoś dorywczo - ulotki, ruch mi napewno nei zaszkodzi, lub na chwile dłużej- praca w kiosku - mam doświadczenie. Moge też popilnowac dziecka, czy odrobić z większym lekcje, gdy mama będzie zajęta czymś innym. Może jakaś praca na komputerze? Przepisanie tekstu, czy poprawienie.
Szukam czegokolwiek, jestem dyspozycyjna od pn do piÄ…tku od 7 do 16.30 i w weekendy.
Stawka nie musi być porażająca, ale rozsądna... Za odrobienie lekcji z dzieckiem sie nie namęczę, a zawsze pare złotych złapię.
Nie chce dużo, 6-7zł na ręke..
Może poratujecie czymś, bo ja szukam wszędzie internet, gazety, pytam gdzie się da. A teraz sytuacja wymaga dorobienia do obecnych funduszy.
Jeśli ktokolwiek widział, ktokolwiek coś wie lub potrzebuje pomocy, jestem chętna i otwarta na propozycje.
elzbietab
Zadzwoń - 605571624 - pozdrawiam, Ela Bochnak
Xenna
Elżbieto,to napisz na czym polega ta praca.
olcia21
jak chcesz to mozesz dorobic sobie w ten sam sposob jak ja

jestem dystrybutorem firmy fm group, jest to firma kosmetyczna.praca polega na sprzedazy kosmetykow w swoim otoczeniu, wsrod swoich znajomych...
na jednym sprzedanym produkcie jest od 10 do 20 zl.
dodatkowo zarabiamy na stworzonej grupie...czyli jesli kogos zarejestrujesz do wspolpracy to dostaniesz kilka zl za to...te osoby ktore zapisze ta osoba pod toba rowniez naleza do ciebie i za te tez dostaniesz dany procent

jesli jestes zainteresowana napisz tu albo na maila ola-wydra@wp.pl
gg 3419620
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.