To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Catering

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Graz
Szukam godnej polecenia firmy cateringowej na komuniÄ™. Interesuja mnie tylko sprawdzone firmy. Znacie takie?
cydorka
może zapukaj do Rosy, ona pewnie chwilowo z powodu Franka "nie działa" ale kto jak nie ona ma dobre rozeznanie w tej materii
cyd
Politea
CYTAT(Graz @ Thu, 18 Feb 2010 - 16:38) *
Szukam godnej polecenia firmy cateringowej na komuniÄ™. Interesuja mnie tylko sprawdzone firmy. Znacie takie?

Graz, ja znam - sąsiadka moja osobista prowadzi takową; zamawialiśmy do firmy przed świętami, wszyscy byli zadowoleni.
Graz
O, ktoś się w końcu zlitował icon_smile.gif Dziekuje Poli. Podasz mi dane?
Grażyna7
Polecam catering restauracji "Akademia" w Warszawie przy ulicy Różanej.

Niestety w większości cateringów jest odgrzewanie, nieświeże i drogo.
juliana
Hmm, a nie wolisz wyprawic komunii z gotowym menu w lokalu? My takÄ… komunie wyprawilismy naszemu synkowi w Astorii, pod WarszawÄ…. Glownie zachecily nas dobre opinie znajomych na temat jedzenia, ktore faktycznie okazalo sie baardzo smaczne icon_smile.gif Ewentualnie mozesz sie z nimi skontaktowac i zapytac czy samo przygotowanie posilkow z ich strony wchodzi w grÄ™.
sympatyczna
Moje dylematy rozwiązałam dzięki pomocy znajomego. Nie było super tanio ale w sali osiedlowej zrobili mi przyjęcie jak w drogiej restauracji. Kelnerzy, błyszczące podgrzewane tace z jedzeniem, talerze itp. Nie martwiłam się o nic. Nie mają dla "małych imprez" cennika, jak mi powiedziano, ale dogadałam się icon_smile.gif - www.grandprix.catering
sonia1992
Jedzenie majÄ… pyszne https://chrzcinyikomunie.pl/restauracje/karczma-soplicowo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.