To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki wybrać telefon?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agak
Kończy mi się umowa z operatorem i mam wybrać nowy telefon.
Ma ktoÅ› NokiÄ™ 5800, E66 lub Samsunga Corby Pro? Lub coÅ› w tym stylu i poleca lub odradza?
Agga
Angelika ma Samsunga Corby Pro i mi się wydaje, że to bardziej jest młodzieżowy telefon. Druga sprawa to ja osobiście jakoś nie przepadam za telefonami dotykowymi i jestem wierna Noki. Obecnie mam Nokie E 52 i jestem z niej super zadowolona. Miałam kilka innych przelotem,ale ogólnie to najlepiej mi zawsze się korzystało z Noki.
Mika
ja mam AvilÄ™ (coÅ› jak Corby icon_wink.gif )
wzięłam,bo nie było nic innego sensownego
nie jest zły
intuicyjny dotykowiec
z resztą teraz jest chyba jakiś przestój z telefonami albo nie wymślili takiego który by mi się spodobał icon_wink.gif
no chyba,że iphone icon_wink.gif
Ila
Mika, a dotykowy Ci odpowiada? Ja tez stoje przed wyborem, Tomek z Kamykiem namawiaja mnie na dotykowy,
a ja za diabla sie przestawic nie moge. Boje sie, ze nie trafie palcem, albo trafie nie tam, gdzie trzeba icon_biggrin.gif
Juz 2-3 miesiace mecza mnie telefonami od operatora, ze konczy sie umowa, a ja nie moge sie na zaden zdecydowac 21.gif
Mika
jak się człowiek nauczy to dobrze się obsługuje
szczególne smsy na poziomej kawiaturze icon_wink.gif
poza tym jest kalibracja-telefon zapamiętuje jak "dotykasz"
a ikony są na tyle duże,że nie ma możliwości omsknięcia palca,już prędzej w smsach

fakt,na początku człek jest zagubiony,bo ma tylko 3 przyciski icon_wink.gif

na zdecydowany plus są 3 pulpity -na każdym można miec inne skróty i nie trzeba ich później szukać po telefonie
albo wrzuca się w zakładkę i też wsio pod ręką icon_wink.gif
Ila
Mika, blagam Cie, jak Ty mi tu o 3 pulpitach piszesz i o zakladkach, to widze, ze znasz juz mozliwosci tego telefonu doglebnie...
Ja technicznie bardzo lotna nie jestem icon_rolleyes.gif dlatego wydaje mi sie, ze aparat z przyciskami szybciej opanuje icon_smile.gif
Mika
ooo wiem!!!!!
Ila Ty na youtube zobacz jak to w Avili wyglÄ…da icon_wink.gif
inne dotykowce też są
Ila
Troche o dotykowcach wiem, Tomek i Kamyk maja, ale wlasnie do mnie nie przemawiaja.
Aczkolwiek nie sadze, zeby temat kilku pulpitow zglebili icon_biggrin.gif
Mika
jest i mały minus -zdarza mi się,że próbuję na monitorze lapka przesuwać coś ... palcem icon_wink.gif
Mućka
Nokia 5530 dotykalska
polecam  06.gif

zdecydowałam sie na coś "nowego" (innego)
i powiem tak ;
pierwsze 2-3 tygodnie zanim sie człowiek przestawi i przywyknie - są trudne..
ale jak już sie człowiek nauczy  03.gif
wygodnie sie sesemesuje icon_wink.gif i też myślałam że to tylko "bajerancki" telefon. 
ale jestem z niego zadowolona i wcale nie jest taki delikatny jak mi się wydawało.
znajduję w nim wszystko to czego szukałam w telefonie. codziennie słucham na nim radia jadąc do pracy i odbiera mi rewelacyjnie. 
ale mi właśnie na muzycznym zależało, choć poza tym ma oczywiście inne swoje plusy. 

trzeba sobie zadać podstawowe pytanie :
czego oczekuje od telefonu. 
ja w swoim znalazłam dokładnie to czego szukałam 



minus?
jak na razie chyba brak choć mógłby być lepszy wybór kolorów obudowy 
Pogoda
Mam IPhona.
Trochę się go bałam, szczególnie jak z każdej strony słyszałam opinie, że to durny gadżet, zabaweczka a ogólnie bez sensu...

Nie oddałabym go za tysiąc innych telefonów. Jest tak funkcjonalny, że aż nie wierzę. (Chociaż pewnie, swoje wady też ma). A poza tym jest chyba nie do zarąbania, bo przeżył już niejedno i wciąż wygląda jak nowy i działa bez zarzutu.

W ogóle, to obawiam się, że zarażam się produktami Apple'a przez tego ajfona, bo zaczynam się tęsknym wzrokiem oglądać za McBookami ;-D.
basiau
To ja Wam powiem, że moja 3-latka jest bardziej biegła w obsłudze iphona niż ja icon_redface.gif
Ja mam sony ericsson c902 i jestem zadowolona, ale to zupełnie nie to, o co pytasz icon_wink.gif
aniusia24
z tymi telefonami jest różnie dla każdego co innego jest fajnego i dobrego.Ja polecam nokię 6303 jest to nokia bezdotykowa,jak to nokia prosta w obsłudze i niektóre funkcje ma lepsze od dotykowych tel.ja jakoś jestem zrażona do dotykowych tel i jakoś mi się zabardzo niepodobaja,i opinię ma różne o dotykowych głównie ludziom niezabardzo się to podoba jesli za jakiś czas brałabym dotykowy to tylko nokię bo już nieraz brałam inne a potem i tak wracałam do noki...
Mika
CYTAT(aniusia24 @ Tue, 23 Feb 2010 - 07:30) *
z tymi telefonami jest różnie dla każdego co innego jest fajnego i dobrego.Ja polecam nokię 6303 jest to nokia bezdotykowa,jak to nokia prosta w obsłudze i niektóre funkcje ma lepsze od dotykowych tel.ja jakoś jestem zrażona do dotykowych tel i jakoś mi się zabardzo niepodobaja,i opinię ma różne o dotykowych głównie ludziom niezabardzo się to podoba jesli za jakiś czas brałabym dotykowy to tylko nokię bo już nieraz brałam inne a potem i tak wracałam do noki...


to 5303 jest bezdotykowa?
hmmmmm
i ciekawią mnie te "niektóre lepsze funkcje" -może konkret?
w/g opinii to ona ma bateriÄ™ do bani

to,że tobie bezdotykowe się nie podobają i "ludziom niezabardzo" raczej nie jest opinią oich jkości/użyteczności icon_wink.gif
bo to jak napisać,że ludzie na mieście gadają,że Nokia od lat tylko na opinii jedzie,bo nic nowiego nie wnosi poza obudowami dlatego jest do bani icon_wink.gif a SE jest do bani,bo tak fani nokii piszą

echhh

p.s
w moi domu było ze 20 nokii (osobiście miałam jedną) i żadna nie byla tak dobra jak SE
i najbardziej irytująca rzecz- zawsze ilekroć wychozi nowy soft, "stare" nokie wariują i trzeba je aktualizować icon_neutral.gif
Politea
CYTAT(Pogoda @ Mon, 22 Feb 2010 - 23:38) *
Mam IPhona.
Trochę się go bałam, szczególnie jak z każdej strony słyszałam opinie, że to durny gadżet, zabaweczka a ogólnie bez sensu...

Nie oddałabym go za tysiąc innych telefonów. Jest tak funkcjonalny, że aż nie wierzę. (Chociaż pewnie, swoje wady też ma). A poza tym jest chyba nie do zarąbania, bo przeżył już niejedno i wciąż wygląda jak nowy i działa bez zarzutu.

Podpisuję się. Tez mam iphona - byłam przeciwna, ale zaszła konieczność zmiany, swój oddałam Bździągwie, a małżon dał mi iphona. Plusów cała masa, minus jeden podstawowy, duży jest.
Pogoda
CYTAT
Plusów cała masa, minus jeden podstawowy, duży jest.


Ten minus to dla mnie też plus. icon_wink.gif Ja MUSZĘ mieć telefon, który ma swoje gabaryty i wagę. Jak miałam taki malutki, filigranowy to nigdy nie wiedziałam gdzie jest, ciągle go gdzieś zostawiałam, gubiłam a znaleźć go w torebce... Nierealne... 37.gif
Zelda
ja polecam motorole,mam juz drugi aparat i jestem zadowolona pod każdym względem szczególnie jeśli chodzi o wytrzymałość
użytkownik usunięty
Jak dla mnie tylko iphone mam od roku i już sobie nie wyobrażam nic innego.
Mika
CYTAT(maja2006 @ Wed, 24 Feb 2010 - 12:43) *
ja polecam motorole,mam juz drugi aparat i jestem zadowolona pod każdym względem szczególnie jeśli chodzi o wytrzymałość


ale jak się zepsuje to od razu można wywalić do śmieci,bo ich serwis to porażka
co by się z telefonem nie stało to zawsze z winy użytkownika-oni niewinni

nie wiem jak inne ale te składane wytrzymałe nie są icon_wink.gif
szantrapa
CYTAT(Mika @ Mon, 22 Feb 2010 - 12:57) *
a ikony są na tyle duże,że nie ma możliwości omsknięcia palca,już prędzej w smsach



Jejjjj Mika załamałam się. Mam avilę od listopada i...cholerka nawet w okularach mam problem z obsługą. Ja zwyczajnie nie widzę w nim icon_sad.gif
Wiecie co? ogólnie ta avila nie jest zła, ale chyba wolę standardowe, z klawiaturą. Chociaż przyznam, że jest prosty w obsłudze, intuicyjny, największym zbawieniem dla mnie było odkrycie, że listę, na przykład kontaktów, można przewijać normalnie, za pomocą przycisku, bo przewijając palcem po okranie zawsze wykonuję przynajmniej kilka niechcianych połączeń zanim znajdę to czego szukam icon_wink.gif ale ja to chyba starej daty jestem 37.gif
Mika
Magda,możesz też na liście kontaktów "złapać" pasek z boku(taki znaczek ze strzałkami góra-dół) i ciągnąć aż do litery którejszukasz icon_wink.gif -na środku będą Ci się wświetlały
ja też na początku miałam problemy
był nawet moment,że chciałam ją roztrzaskać o podłogę icon_lol.gif bo zablokowałam sobie aparat i wkurzalam się "że co to za złom,że ic nie chce działać" icon_wink.gif
agak
Zamówiłam Nokię 5530.
Mućka jak coś to będzie na Ciebie icon_wink.gif
Mućka
łomatko...  37.gif

jak już przywykniesz że jest dotykalska, będziesz sobie chwalić bardzo icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.