To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomocy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdu
Czesc wszystkim.Jestem tutaj nowa.Czytalam wasze wpisy bo my takze staramy sie bezskutecznie o dzidzie.Moj poprzedni lekarz troche ignorowal fakt,ze staramy sie od roku.Teraz mam nowego lekarza i nie wiem jak bedzie,ale faktem jest ze odrazu zlecil mi zrobienie badan hormonalnych.Moje wyniki nie byly najlepsze wiec dostalam bromergon(1/2 tab/na dz)clo(2tab/dziennie- 5dni) i duphaston(2tab/dz przez 10 dni)Nie wiem jakie beda efekty bo dopiero od dzis stosuje clo.Staram sie nie nastawiac.potrzebuje pociech bo psycha
mi zaczyna siadac 32.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
magdu
Hejka.Moja wina,ze nie napisalam.Moj maz mial robione badanie i wyniki ma bardzo dobre.Wiec to najpewniej moja wina 32.gif .A co to hsg?Droznosci tez nie mialam robionej,ale moje wyniki nie byly najlepsze.prolaktyna z mtc zwiekszona 20-krotnie,za niski progesteron.Sama nie wiem co o tym myslec.Staramy sie juz tak dlugo ,ze jestem sklonna zrobic wszystko zeby wreszcie zaciazyc.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.