To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bielizna ciążowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Angelika1975
Dziewczyny, mam pytanie. Gdzie zaopatrywałyście się w tego typu bieliznę i jakie są Wasze opinie? Koleżanka poleciła mi [post edytowany przez administratora]. Jest bezszwowy, podobno bardzo wygodny. Doradźcie co uważacie icon_smile.gif
buniaaa
Ja ostatnio zamówiłam sobie taki https://www.allegro.pl/item922225189_biusto...owy_kolory.html ale niestety nie podtrzymuje mi dobrze biustu, zostawię go do karmienia ale korzystać będe tylko z niego będąc w domu.
Angelika1975
Rozumiem, dziękuję bardzo za odpowiedź icon_smile.gif Czy mogę liczyć na jeszcze jakieś rady?
walizka
nie pomogę icon_sad.gif sama miałam problem, jak wyrosłam ze starych. Okazało się, że rozmiarówka biustonoszy ciążowych i do karmienia jest zupełnie poza moim ciałem - żaden nie pasował. Bardzo zależało mi na kupnie biustonosza bez fiszbin, a skończyło się na klasycznym fiszbinowym, tyle że o rozmiar większy od normalnego - i na razie się sprawdza. Te Cantaloopy wyglądają fajnie, choć są dość drogie, jak na kawałek materiału icon_smile.gif

Z kolei te z allegro nie wzbudzają mojego zaufania, bo mają strasznie cienkie ramiączka. Przy większym biuście ważne, żeby ramiączka były szerokie - tak jest wygodniej.

Fajny temat - jak macie porady, też chętnie z nich skorzystam icon_smile.gif
jooooo
Moja przyjaciółka używała biustonosza sportowego adidasa

bardzo sobie chwaliła i ja też ostatnio sobie kupiłam co prawda używam go tylko po domu ale jest wygodny
Angelika1975
Faktycznie sportowy to też jakiś pomysł. Ja ostatecznie kupiłam[post edytowany przez administratora]i powiem Wam, że jest warty swojej ceny - jakość i wygoda bez porównania. Polecam! icon_smile.gif Trzymajcie się w te upały icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.