To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Usta Usta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
Meggi
No muszę go tu polecić, nie tylko na świetny humor, ale i na boska obsadę icon_smile.gif

Od Różczki, Wilczaka, Bohosiewicz i boski Mecwaldowski (gral w 39i pół ) no pozostała para też godna polecenia icon_wink.gif czyli Popławska i Perchuc ( Premier z Ekipy )

Obejrzałam na vod.onet kropka pl te dwa pierwsze odcinki, i pękałam ze śmiechu, oj potrzebna mi była taka rozrywka ostatnio, oj potrzebna icon_wink.gif
Nessi
Jak mi Majka w końcu uśnie to też sobie obejrzę icon_wink.gif
agabr
o tak faktycznie zabawny, w przeciwienstwie do klubu dziewic ,ktory obejrzalam wczoraj i generalnie powinnam byc w targecie a mam poczucie jakiegos siermieznego seksu w wielkim miescie ze stadem kretynek.b
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ika
"Usta usta" obejrzałam na VOD i jeszcze Kocura wciągnęłam. Przy Wilczaku się spłakałam z radości. Mecwaldowskiego kocham, on może mieć role nieme, mimiką gra tak, że się tarzam.
Potwora
CYTAT(agabr @ Wed, 03 Mar 2010 - 09:13) *
o tak faktycznie zabawny, w przeciwienstwie do klubu dziewic ,ktory obejrzalam wczoraj i generalnie powinnam byc w targecie a mam poczucie jakiegos siermieznego seksu w wielkim miescie ze stadem kretynek.b


Też oglądałam, wrażenia podobne. Ja, stroniąca od polskich seriali na tym całkiem nieźle się bawiłam. Natomiast "Dziewice" nuda, żenada, szkoda czasu.
Meggi
Nie ukrywam, że "KSD" tez mnie zawiódł, czekałam na drugi odcink z nadzieją, że jednak cos pójdzie w lepsza strone ale niestety........ nie.
Rozbawiła mnie jedna scena w drugim odciunku jak Szymon Bobrowski, przysłał Joannnie telefon icon_wink.gif

Wogóle TVN osttanio cos o tej aborcji w serialach ma za dużo, albo ja tylko na takie sceny wpadam, ostatnio w urywku "Na wspólnej" słyszłam, ze Igor kogoś do aborcji namówił.
Ma.
W temacie serialowych ciaz...W MAJCE chyba chcieli rozpowszechnic robienie cytologi, a wyszla przestroga " Nie rob cytologi bo cie jeszcze zaplodnia" 04.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Carrie
Usta Usta nie widzialam, trzymam was za slowo,ze dobry.KSD widzieliśmy z męzem wczoraj - pelne zdegustowanie.
Meggi
No dobra za to w "Usta Usta" namawiaja do rodzenia dzieci na potęgę icon_smile.gif

Swoją droga bardzo mi się podobał poród Bohosiewicz, i dziecko naturalnych rozmiarów i ubrudzone.

Z zajawek na kolejne odcinki i Wilczak chyba sie do roboty wziÄ…Å‚ icon_smile.gif
Karrramba
Ja również po obejrzeniu CSD, ziewałam z nudów, obejrzenie 2 odcinka jakoś mnie już nie kręci, zresztą czy aby Dereszowska nie jest teraz wciskana wszędzie jak podobnie kiedyś Cichopek? 29.gif
Meggi
Ja liczyłam na wielki powrót w tym serialu Przybylskiej, której poczucie humoru bardzo przypomina mi moją przyjaciólkę i mam do niej słabość icon_wink.gif Szkoda, że to nie jest to czego oczekiwałam.

Dereszowska tez fajna, jednak juz po "Nigdy nie mów nidgdy" jakoś mi szał na nią przeszedł icon_sad.gif
amania
Dołączam do grona zdegustowanych KSD.
Meggi
Ha, teraz dopiero zajrzyłam, że serialowym partnerem Przybylskiej jest Igor z na Wspólnej, gdzie z lekkim sercem zaproponował dziewczynie aborcję a tu wrecz przeciwnie, chyba chcieli mu tym samym zrekompensować tę poprzednią rolę icon_wink.gif
Carrie
CYTAT(Meggi @ Wed, 03 Mar 2010 - 13:57) *
Ha, teraz dopiero zajrzyłam, że serialowym partnerem Przybylskiej jest Igor z na Wspólnej, gdzie z lekkim sercem zaproponował dziewczynie aborcję a tu wrecz przeciwnie, chyba chcieli mu tym samym zrekompensować tę poprzednią rolę icon_wink.gif

zlośliwa diabel.gif
użytkownik usunięty
Ja nie cierpię tv za głupie seriale i niemądrzejsze filmy, ale usta usta ubawiły mnie i mojego męża- naprawdę pierwszy fajny Polski serial od lat.
Ciocia Magda
Jully,
Bo to ponoć remake brytyjskiego Cold Feet 03.gif . Oglądałam swego czasu pasjami, amerykańska wersja była już kompletnie niestrawna - a z polską bałam się zapoznać. Ale jak tak zachęcacie 29.gif
marghe.
CYTAT(amania @ Wed, 03 Mar 2010 - 15:50) *
Dołączam do grona zdegustowanych KSD.

I ja. Chyba gorzej być nie mogło
Cała nadzieja w Ustach icon_smile.gif
Ma.
CYTAT(użytkownik usunięty @ Wed, 03 Mar 2010 - 13:15) *
cytowany post usunięto



Rosa, to byla...ironia.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ma.
Rosa, masz racje. Powiem szczerze, ze odnioslam temat serialu do siebie i swoich pogladow. Faktycznie bedzie wiele osob ktore moga zbyt doslownie traktowac zdarzenia z serialu.

Mika
"Majka" to nic innego jak zerżnięty kolejny wenezuelski serial -tam pojechali bardziej-dziewczyna ma 17(?) lat,doszło do niepokalanego poczęcia, z tą różnicą, że wenezuelska Majka trafia do szpitala po kontuzji i omyłkowo zostaje poddana zabiegowi in-vitro -wooow icon_lol.gif (Juana la Virgenâ)
https://www.youtube.com/watch?v=XZtUUNTSliw...player_embedded

podziwiam tvn,że rzucił się na tak "ambitny" temat jak poszła na cytologię i jej dziecko zrobili -taki rzeczy to tylko na romantica tv
i nijak do mnie nie przemawia zachwalane aktorstwo Osydy -widocznie dobrze protegowana to ma
KSD nie załapałam
marghe.
CYTAT(Mika @ Thu, 04 Mar 2010 - 11:57) *
"Majka" to nic innego jak zerżnięty kolejny wenezuelski serial

w Brzyduli to przynajmniej można było na Sochę popatrzeć.. a tu?
Rosati? 06.gif
Meggi
CYTAT(marghe. @ Thu, 04 Mar 2010 - 12:57) *
w Brzyduli to przynajmniej można było na Sochę popatrzeć.. a tu?
Rosati? 06.gif


nienie.gif
A Osoba mi tu o Przemko zapomniała ??? nienie.gif 06.gif
malinowa_i_Malina
Krakólw, a szczególnie niektórego jego miejsca fajnie pokazane icon_smile.gif Oglądam namietnie Majkę własnie ze względu na pomysł przypadkowego zapłodnienia bohaterki icon_smile.gif Toż to absurd tak wyrafinowany że aż uroczy icon_smile.gif Dalej jednak nie mogę zidentyfikować na jakiej ulicy jest budynek w którym mieści się biuro młodych architektów. Chociaż główna bohaterka mogłaby mieć więcej ikry w sobie. Ja tam lubię się czasami odmóżdżyć. icon_smile.gif
Mika
Malinowa, z tego co mówili to część zdjeć kręcona jest w studio (jak w "na wspólnej") a nie faktyczie "na miescie"
może dlatego nie możesz namierzyć budynku icon_wink.gif
tolala
CYTAT(Mika @ Thu, 04 Mar 2010 - 15:05) *
Malinowa, z tego co mówili to część zdjeć kręcona jest w studio (jak w "na wspólnej") a nie faktyczie "na miescie"
może dlatego nie możesz namierzyć budynku icon_wink.gif



Ale w studio w Krakowie, bo z tego co mi wiadomo, cała produkcja jest krakowska.
Budynek i ulica zapewne jest realna i "na mieście", bo takie dekoracje to już chyba mało kto buduje.
tolala
Usta usta nie widziałam, ale zachęcona Waszymi komentrzami obejrzę. Obiecuję icon_smile.gif
wiewiórczak
CYTAT(tolala @ Thu, 04 Mar 2010 - 16:16) *
Usta usta nie widziałam, ale zachęcona Waszymi komentrzami obejrzę. Obiecuję icon_smile.gif


I ja też. 06.gif
O KLD wypowiedziałam się już w Co ostatnio widziałam. 48.gif
malinowa_i_Malina
Ten narożny budynek na pewno jest realny, ale umiejscowić go nie potrafię.
marghe.
CYTAT(Meggi @ Thu, 04 Mar 2010 - 15:00) *
nienie.gif
A Osoba mi tu o Przemko zapomniała ??? nienie.gif 06.gif


Co racja to racja. Adaś też się nadawał do oglądania icon_smile.gif
NA MajkÄ™ zerkam przy porannej kawie - mam sentyment do Krakowa. Ogromny.
Sam serial nudny jak flaki z olejem
Villi
Wczoraj obejrzeliśmy, co prawda tylko drugi odcinek i fajne to jest icon_biggrin.gif
semi
Majkę oglądam z uwagi na piękne ujęcia Krakowa. Sentyment mam do tego miasta ogromny. Pomysł o który oparty jest scenarius-żenada. Serial nudny, gra aktorska głównych bohaterów kompletnie do mnie nie przemawia (babcia Majki jest przekonująca;)). za to pisoneka z czołowki-super:), podoba mi się rownie bardzo jak oryginał. Brzydula przy Majce to był hicior;)-można się było pośmiać.

A Usta usta obejrzÄ™ - tak przekonujaco psizecie:)
Carrie
Obejrzałam.

Mam skurcz policzków od śmiania się.
agak
Dawno się tak nie uśmiałam. icon_biggrin.gif
Mnie to nikt nie dał w ten sposób róży. icon_wink.gif
krolewienka
icon_smile.gif też wyszłam z telewizyjnego z bananem icon_smile.gif
niewidzialna
obejrzałam,super i nawet menżyk był zachwycony icon_wink.gif
marghe.
Może być icon_smile.gif
renek35
boję się zaczynac oglądać serial bo mnie zazwyczaj wciąga i już po mnie...wowczas macham pilotem po kanalach bo zawsze się coś znajdzie icon_smile.gif
Obecnie mam na tapecie m jak milość- zaczęłam oglądać w polowie
klan - do ktorego wróciłam po rocznej albo i większej przerwie
była brzydula i jest i majka ale sporadycznie bo pracy dużo
barwami szczęścia i pierwszą miłością też nie pogardzę ...ostatnio mialam przyjeność natknąć się na plebanie a dziś rano zaskoczyli mnie Złotopolscy .....
e_Ena
Pod wpływem tego wątku obejrzałam dwa pierwsze odcinki w internecie (oczywiście piszę o usta usta). Fakt uśmiałam się nieźle icon_smile.gif. A wczoraj miałam pilnować trzeciego na tvn i przegapiłam icon_wink.gif.
ruda_kasia
To wczoraj nie był pierwszy odcinek? szkoda... połączenie człowieka z chomikiem... śmiałam się przez pół godziny....
Ika
Ej, wczoraj był pierwszy!
agabr
Sceny u Sebastiana na Brodzinskiego ,krecone byly kolo mnie i pamietam jak pewnego letniego dnia spacerujac z dzieciakami zobaczylam jak Wilczak wypada z domu (na materac) ,zebym to ja wiedziala ze kolejna scena bedzie goly Wilczak z roza w tylku .b
Mika
CYTAT(agabr @ Sun, 07 Mar 2010 - 10:19) *
Sceny u Sebastiana na Brodzinskiego ,krecone byly kolo mnie i pamietam jak pewnego letniego dnia spacerujac z dzieciakami zobaczylam jak Wilczak wypada z domu (na materac) ,zebym to ja wiedziala ze kolejna scena bedzie goly Wilczak z roza w tylku .b


też byłam zdzwiona,że to Żoliborz icon_wink.gif
wiewiórczak
Podoba siÄ™ mi bardzo.
Oby kolejne odcinki były równie śmieszne.
e_Ena
CYTAT(Ika @ Sun, 07 Mar 2010 - 09:52) *
Ej, wczoraj był pierwszy!


A to przynajmniej trzeciego nie przegapiłam icon_wink.gif

Myślałam, ze skoro w necie można obejrzeć za darmo dwa pierwsze, to w tv będzie już trzeci. A strona z której można obejrzeć nie wygląda na piracką icon_wink.gif : usta usta
Mika
CYTAT(Ena @ Sun, 07 Mar 2010 - 12:33) *
A to przynajmniej trzeciego nie przegapiłam icon_wink.gif

Myślałam, ze skoro w necie można obejrzeć za darmo dwa pierwsze, to w tv będzie już trzeci. A strona z której można obejrzeć nie wygląda na piracką icon_wink.gif : usta usta


vod.onet.pl legalny być musi -toż na tvn`ie lecą reklamy tej strony
e_Ena
no właśnie Mika, dlatego się zdziwiłam że w necie można do przodu obejrzeć i to za darmo icon_wink.gif.
Bosanova

A usta usta - rewela!
Czy któraś z dziewczyn może mi doradzić, na tym vod.onet, beda wszystkie odcinki już na zawsze, czy żeby mieć kolekcje serialu lepiej sobie zgrywać z TV?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.