To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odkryłam fantastyczne kosmetyki do włosów!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gosia1
Niestety, dostępne tylko w salonach fryzjerskich, ale naprawdę WARTE każdego poświęcenia! Nazywają się - GOLDWELL TRENDLINE, wyprodukowane w Niemczech. Słuchajcie, one są naprawdę super. Mam cienkie i bardzo przetłuszczające się włosy, które notorycznie i regularnie farbuję, suszę suszarką, męczę szczotkami a teraz jeszcze robię trwałą i wciąż czymś psikam, żeby fryzurka lepiej się trzymała. Włosy są uparte, paskudne i ogólnie mam ich dość. Przetłuszczają się jak pieron (powinnam je myć codziennie, a już co drugi dzień to ostateczność), ale na końcach plączą i niszczą. Wszystkie balsamy bardzo mi je obciążały i tłuściły. To samo pianki do włosów - koszmar. Włosy były lepkie i matowe. Po lakierach łamały mi się. Szukając czegoś nowego wzięłam próbkę od koleżanki - właścicielki zakładu fryzjerskiego. Piankę, pastę do układania włosów, odżywkę i lakier. I jestem absolutnie zachwycona!!! Odżywką smaruję cały łeb, potem to spłukuję, a włosy są super mięciutkie, błyszczą, ale NIE PRZETŁUSZCZAJĄ SIĘ! No szok! Pianka nie lepi mi włosów, nie obciąża ich, jest leciutka i mocno utrwalająca. No i absolutna rewelacja - pasta. Coś jak wosk, ale znowu: NIE PRZETŁUSZCZA włosów, super je układa, włosy są mięciutkie i fajnie się układają. Dziewczyny, naprawdę polecam. Popytajcie u fryzjerów. Warto. icon_smile.gif

Pozdr.
Małgoś.dz
Kiedyś wygrałam w konkursie radiowym (czasy studenckie icon_cool.gif ) serię kosmetyków do włosów Goldwell. Głównie były to szampony i odżywki. Przyznaję, że byłam nim, a głównie ich działaniem zachwycona.
Nigdy więcej nie trafiłam na tak dobre kosmetyki. Czasami się zastanawiam czy nie poszukać salonu fryzjerskiego, który ma je w swojej ofercie. Na razie górę bierze lenistwo, ale kto wie? Może w końcu się skuszę? icon_rolleyes.gif
Kasia Sz.
Gosiu, a cena jakaś ludzka jest...? Na przykład szampon - ile kosztuje ?
Gosia1
Cena do zbyt niskich nie należy, ale jednocześnie nie powala z nóg. Tym bardziej, że opakowania są duże - większe od standardowych. Dokładnie nie pamiętam, dlatego najpierw zapytam a potem podam cenę wszystkich produktów łącznie z pojemnością. icon_smile.gif
mamami
Kosmetyki tej firmy mozna kupić także w sklepach zaopatrujących zakłady fryzjerskie. Ceny zbliżone są do Welli (tej dla salonów) i Kadusa. Kosmetyki do stylizacji wahają się w przedziale cenowym od 35-60 zł.
Mika
Dla wzrokowców icon_wink.gif -tak wyglada seria Trendline icon_biggrin.gif



ceny:
żel z woskiem ok 36zł
pianka ok 40zł (300ml)
fluid do prostowania włosów(ten z dzióbkiem icon_wink.gif ) ok 36zł -baaaaardzo wydajny

Chilli ceny całkiem przyzwoite icon_smile.gif
Gosia1
Mika, dzięki! icon_smile.gif
Mika
Gosiu icon_biggrin.gif -ależ proszę bardzo icon_smile.gif
Potwora
Tak, do bardzo dobre kosmetyki icon_smile.gif Miałam z tej serii piankę - bardzo wydajna, wystarczyła na rok przy włosach do ramion i żel z woskiem - z jego pomocą można robić najwymyślniejsze fryzury, raczej do krótkich włosów bo długie szybko klapną.
Bardzo fajne są też kosmetyki do stylizacji Velli - takie srebrne opakowania, kupuję wielgachną piankę za 25 zł - i mam ja przez rok , włosy są miękkie, posłuszne. W salonach fryzjerkich zwykle można dostać te kosmetyki ale dużo drożej ( ok 39zł) więc Wrocławianki, uwaga! polecam salon fryzjerski przy ul. Zawalnej - tam wszystko jest tańsze.

Ja już nawet nie patrzę na tańsze kosmetyki do stylingu, zawsze wysuszają mi włosy i mam po nich siano na głowie.
MamaJiP
Tutaj są kosmetyki goldwell na ALLEGRO icon_biggrin.gif
https://www.allegro.pl/search.php?string=+GOLDWELL+
Fuga
POnieważ włosy to moje hobby, to ja też się dopiszę...
Ja polecam serię L'oreal Proffessionel - rónież do nabycia tylko w salonach fryzjerskich.
Rewelacyjna jest seria dla blondynek - szampon i odżywka w dość dziwnym foletowym kolorze ( zawartość jest fioletowa, a opakowanie srebrne icon_wink.gif) głównym zadaniem szamponu jest niwelowanie brzydkiego żóltego koloru, który pojawia się na włosach farbowanych na blond. Rzeczywiście pomaga - nie mam nareszcie włosów w kolorze jajeznicy, tylko fajne piaskowe.
Odżywka też super i co ważne nakłada się ją tylko na 1 min. - nie obciąża włosów, tylko są takie miękkie i lejące icon_wink.gif
Są też inne serie np. dla farbowanych na ciemny kolor i moja koleżanki mówią, że też bardzo dobre.
Ja mam też maskę do włosów zniszczonych L/oreala też z salonu - nakładam raz w tygodniu na pół godziny, włosy zawijam w ręcznik i susze suszarką od czasu do czasu (tzn dmucham na ręcznik, zeby był cieplutki) - ciepło otwiera łuski włosa i odżywka lepiej wnika.
POzdrawiam ciepło
Gosia
Ika
Fuga, ja bym chciała ten szampon antyjajecznicowy... Gdzie mogę go dostać???? I jaka jest jego cena?
Ika
CYTAT(Mika)
Dla wzrokowców  :wink:  -tak wyglada seria Trendline  :D  



ceny:
żel z woskiem ok 36zł
pianka ok 40zł (300ml)
fluid do prostowania włosów(ten z dzióbkiem wink.gif ) ok 36zł -baaaaardzo wydajny

Chilli ceny całkiem przyzwoite  :)


No właśnie, jeszcze żebym wiedziała gdzie to dostać. Z tego z kolei przydałaby mi się pianka... Łazić po salonach...? Dziwnie jakoś, jak się z ich usług nie korzysta... Chyba, że to norma taki handel kosmetykami...? icon_confused.gif
A najchętniej to bym netem kupiła icon_biggrin.gif Choć niekoniecznie na allegro...
Marghe
Ika, na Koszykowej jest sklep z artykułami dla fryzjerów.. ale nie mam pojecia czy dostaniesz tam akurat te kosmetyki.
M.
Małgoś.dz
Jeśli chodzi o Gdańsk:
To ja jeszcze dodam, że te kosmetyki- można z powodzeniem zakupić w sklepach specjalistycznych o wdzięcznej nazwie "Emporium". Mają tam produkty Goldwell i L'oreal i Kadus (podobno rewelacyjny!) i wiele, wiele innych, ale wszystkie takie, które nie trafiają do "zwykłych" sklepów, tylko do salonów fryzjerskich. Podejrzewam, że w Emporium kosmetyi bedą ciut tańsze, niż u fryzjera.TUTAJ można sprawdzić, jakich firm kosmetyki można dostać w Emporium.
Ika
CYTAT(Marghe)
Ika, na Koszykowej jest sklep z artykułami dla fryzjerów.. ale nie mam pojecia czy dostaniesz tam akurat te kosmetyki.
M.


Ha, ha, hurra, piankę Goldwela będę miała jutro icon_smile.gif Może na Koszykowej znajdę szampon przeciwjajeczny icon_wink.gif
Gosia1
Moja koleżanka sprzedaje kosmetyki Goldwella po tzw kosztach, nic na nich nie zarabiając, bowiem działa pod szyldem tej firmy. Nawet ma za to płacone i nie wolno Jej zarabiać dodatkowo na kosmetykach. icon_smile.gif


Pozdr.
anonimowy
Ika
szamponu nie ma niestety na Koszykowej, bo w tym sklepie nie prowadzą w ogóle L'oreala.
Ja kupuję je na Puławskiej, tj na takiej uliczce prostopadłej do Puławskiej, która znajduję się na przeciwko teatru Nowego, po przeciwnej stronie, to jest fryzjer L'oreala i tam są te kosmetyki.
Na koszykowej też są antyjajeczne, ale gorsze - sprawdzałam.
pozdrawiam
Gosia
Fuga
ten gość to byłam ja - niezalogowana Fuga
Agnisma
Sklep fryzjerski w Łodzi, w którym się zaopatruję jest na Narutowicza 95 prawie naprzeciwko Dworca Fabrycznego-678-47-87(zawsze warto zadzwonić i upewnić się, że mają dany produkt.
Wiem, że jest też gdzieś na Limanowskiego(w okolicach nr 150) i był kiedyś chyba na Tuwima.
Potwora
Jakby ktoś w Wrocka szukał Goldwella - jest w sklepie z artykułami fryzjerskimi na Szybowcowej, tuż obok Astry.
Ila
Dziewczynki ja uzywalam kiedys z Goldwella Lotion - taki plyn w butelce z rozpylaczem zamiast pianki.
Rewelacja, szczegolnie do wlosow cienkich, delikatnych.
Pianka takie wlosy moze za bardzo obciazac, a ten lotion fajnie ukladal, troszke usztywnial wloski, naprawde super...
Moze powinnam powrocic do tego specyfiku icon_question.gif
We Wroclawiu jeszcze bodajze na ul. Reja (albo okolice) jest sklep z artykulami fryzjerkimi i m.in. z kosmetykami Goldwella.

Buziaki
recfarm
Różnych dobrych kosmetyków na włosy teraz naprawdę dużo na rynku. W moim przypadku odkryłam dla siebie megaspray - https://recenzjefarmaceuty.pl/hair-megaspray/. Ktoś cos ?
Kotelka
We wzroście włosów najważniejsza jest dieta i geny. Jeśli mamy tu słaby potencjał żadne tabletki i wcierki nie przyspieszą nie wiadomo jak.
Mnie na porost pomaga suplement od Anwen, przestalam gubić włosy w ilościach hurtowych, wcześniej wypadały mi garściami dosłownie, byłam załamana.
Stosuje równiez regularnie kosmetyki od firmy Delpos https://delpos.pl/
odżywkę
szampon
oraz wcierkę
I również zauważyłam, ze maja dobre wzmacniające działanie na włosy.
adek87
U mnie ostatnio świetnie sprawdzają się kosmetyki z olejkiem konopnym. Naprawdę fajnie nawilżają włosy, a to dla mnie jest bardzo ważne. Tutaj - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 jest szampon, sam olejek równie super jest do olejowania jeśli ktoś preferuje takie zabiegi na swoje wlosy icon_smile.gif
Ceda
Czy ktoś może używa kosmetyków firmy Davines?

Nie wiem czy kupić, fryzjerska mi poleciła. Czy jednak cena jest adekwatna do działania?
Mięta
Ja mam olejek. Kochałam przez rok. Teraz trochę zachwyt opadł. Wydajny i pięknie pachnie. Wlosy były wygładzone, szybciej schly i blyszczaly. Teraz nie wiem dlaczego już nie ma takiego wow. Nadal używam do zabezpieczania końcówek. I córce po myciu też stosuje.

Zastanawiam sie jednak nad przetestowaniem dodatkowo szamponu tej firmy. Czytałam sobie o nim opinie i są bardzo pozytywne tak wiec zastanawiam się czy nie warto byłoby sobie sprawdzić
https://bellita.pl/szampony-do-wlosow/0,davines-2
wiatraczek
Po porodzie miałam ogromny problem z wypadającymi i bardzo słabymi włosami, nie pomagały witaminki . Po jakimś czasie dostałam od znajomej kosmetyki do włosów z bielendy icon_smile.gif i moja przygoda z nimi się zaczęła teraz nie wyobrażam sobie innych kosmetyków. Moje włosy są miękkie i gładkie nie pierzą się nie łamią są ogólnie dostępne i w bardzo fajnych cenach.
wiatraczek
Po porodzie miałam ogromny problem z wypadającymi i bardzo słabymi włosami, nie pomagały witaminki . Po jakimś czasie dostałam od znajomej kosmetyki do włosów z bielendy icon_smile.gif i moja przygoda z nimi się zaczęła teraz nie wyobrażam sobie innych kosmetyków. Moje włosy są miękkie i gładkie nie pierzą się nie łamią są ogólnie dostępne i w bardzo fajnych cenach.
wiatraczek
Po porodzie miałam ogromny problem z wypadającymi i bardzo słabymi włosami, nie pomagały witaminki . Po jakimś czasie dostałam od znajomej kosmetyki do włosów z bielendy icon_smile.gif i moja przygoda z nimi się zaczęła teraz nie wyobrażam sobie innych kosmetyków. Moje włosy są miękkie i gładkie nie pierzą się nie łamią są ogólnie dostępne i w bardzo fajnych cenach.
wiatraczek
Po porodzie miałam ogromny problem z wypadającymi i bardzo słabymi włosami, nie pomagały witaminki . Po jakimś czasie dostałam od znajomej kosmetyki do włosów z bielendy icon_smile.gif i moja przygoda z nimi się zaczęła teraz nie wyobrażam sobie innych kosmetyków. Moje włosy są miękkie i gładkie nie pierzą się nie łamią są ogólnie dostępne i w bardzo fajnych cenach.
wiatraczek
Po porodzie miałam ogromny problem z wypadającymi i bardzo słabymi włosami, nie pomagały witaminki . Po jakimś czasie dostałam od znajomej kosmetyki do włosów z bielendy icon_smile.gif i moja przygoda z nimi się zaczęła teraz nie wyobrażam sobie innych kosmetyków. Moje włosy są miękkie i gładkie nie pierzą się nie łamią są ogólnie dostępne i w bardzo fajnych cenach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.