To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy eMichałów pokażcie się :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

addera
Cześć.
Tak sobie pomyślałam, że można sparwdzić ile jest na forum małych Michałów ???
No oczywiście mój Michał urodzony 24.03.2002.
Napiszcie co zadecydowało o tym , że wasz synuś jest własnie Michałem.
Mój syn dostał to imie po dziadku mojego męża (historyczna rodzinna tradycja)
Pozdrawiam
mamaMichałka
No to się łączę icon_lol.gif Michał urodzony 25.11.2002 Imię to było jedynym chyba które podobało się zarówno mnie jak i mężowi. Poza tym wiedziałam,że będziemy nazywać synka Miśkiem więc imię Michał pasowało jak ulał.
A w ogóle,to jak popatrzyłam na Niego w szpitalu,to wiedziałam,że trafilismy w dziesiątkę,to imię po poprostu do mojego synka pasuje.
Pozdrawiam
Monika.
malina
My też sie dołączymy

Michał urodził sie 4 lipca 2001 roku, a historia jego imienia ma również związek z tradycja rodzinna mojego męża Mateusza - jego dziadek miał na imię Michał, a że był (w co nie wątpię) wspaniałym człowiekiem, a Mati nie mógł go poznać, postanowiliśmy, że nasz syn bedzie miał imię dziadka.

Poza tym, to imię Michał jest poprostu piekne i co tu duzo kryć, nie ma ładniejszego....

Pozdrawiamy słonecznie
Kreska
I ja sie dolaczam.
Michal 20.04.2002 slodki, uroczy, wszedobylski rozrabiaka.
A imie stad? poprostu nam sie najbardziej podobalo z wielu nad ktorymi sie zastanawialismy

pozdrowienia dla wszystkich Michalków i ich mam
Kreska
AgaMamaTrojaczków
A jeden z moich trojaczków to też Michałek. Mój Michałek to najdzielniejszy. najfantastyczniejszy chudzioszek obżartuszek, mamusin skarb, mamy swoje tajemnice szeptane do uszka mojego niezaśpioszka kiedy opowiadam mu jak bardzo go kocham i jakim jest skarbem dla mnie jego zachwyconej i całkowicie pod wrażeniem mamy! Gratuluję Wam Waszych Michałków i pozdrawiam! Aga
Diana
a mój szkrab...imię dosptał po patronie ..kościoła icon_lol.gif bo kościół św.stanisława na skałce to najcudowniejszy kościól który przynosi szczeście mnie i mojej rodzinie.jak braliśmy ślub to nie wiedzielismy że on jest pod wezwaniem archanioła michała...a jak się dowiedzielismy że będzie chłopiec to nie mogliśmy dobrać imienia dla dziecka bo miała być basia icon_biggrin.gif .no wiec troche to skomplikowane ale jest michał bez tradycji...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.