To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rehabilitacja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aniaa_25
Witam wszystkich mam pytanie moze ktos wie gdzie mozna pojsc w Białymstoku na rehabilitacje z dzieckiem 6-miesiecznym, dokladnie chodzi o bioerka jedno ma za malo wyksztalcone i powiedziano nam zeby udac sie na rehabilitacje tylko za bardzo nie wiem gdzie no i czy trzeba skierowanie gdyz chcialabym pojs na NZOZ jesli jest to mozliwe jesli nie to prywatnie
*ewcia84*
hej.ja chodzilam do sniadeckigo dzieciecego do pani kasi.trzeba miec skierowanie.wiem ze w dsk tez mozna ale dlugie kolejki.pozniej napisze nr tel jak znajde
Aniaa_25
ok bylabym bardzo wdzieczna za ten telefon jak bys znalazla icon_smile.gif a nie wiesz jak sie dlugo czeka w kolejkach? bo ze ze skierowaniem trzeba to wiem icon_smile.gif pozdrowka
*ewcia84*
857488350to jest nr do rehabilitantki ale popros aby przekierowala cie do rejestracji bo nie pamietam nr i trzeba miec skierowanie,pozdrawiam
Aniaa_25
ok dzieki za numer telefonu dowiem sie jak to z kolejkami icon_smile.gif bo ponoc sa bardzo dlugie wiec byc moze ze poszukam czegos prywatnie pozrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.