To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poradnia Wad Postawy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

truska
Gdzie ???
i jakÄ… polecacie???

śmieszek
Truska, dobrze diagnozują i rehabilituja dzieci w przychodni prywatnej (mają umowę z NFZ) na Zagnańskiej, na przeciwko budynku Kolportera
truska
CYTAT(śmieszek @ Fri, 05 Mar 2010 - 13:55) *
Truska, dobrze diagnozują i rehabilituja dzieci w przychodni prywatnej (mają umowę z NFZ) na Zagnańskiej, na przeciwko budynku Kolportera


dzięki poszukam namiarów na tą przychodnię
aneta2
CYTAT(śmieszek @ Fri, 05 Mar 2010 - 15:55) *
Truska, dobrze diagnozują i rehabilituja dzieci w przychodni prywatnej (mają umowę z NFZ) na Zagnańskiej, na przeciwko budynku Kolportera


ja tam bylam z Agnieszka i mam mieszane uczucia - przy 1 wizycie takie lekkie olewansko - ze wszystko jest ok itd itp /szczesciem juz ten lek. nie przyjmuje tam/, przy drugiej wizycie /bo nie dalam sie zbyc/ corcia dostala skierowanie na RTG - wyszla skolioza - w sumie to bylam z krzywymi nogami... wiec jeszcze jeden problem doszedl, w efekcie dostalam kartke z cwiczeniami na krzywy kregoslup - lek. sama ocenila zdjecie, wiec te kartke dali mi po prostu w rejestracji, no nie wiem czego oczekiwalam? ze beda cwiczenia? ze ktos ze mna jeszcze porozmawia - no tak to wygladlo
Zreszta bardzo podobnie jak na Stoku - tam przyjmowal ortopeda-rehabil. z Buska /nie pamietam nazwiska/ i tez za rok, to za pol roku kontrola, a moze samo przejdzie, a kregoslup prosty - bo dziecko tak chodzi na wizycie --- brrrrrr...

Ja polecam wspanialego rehabilitanta ktorego polecila mi Wiola - byl kiedys u nas w domu, wszystko wyjasnil, pokazal cwiczenia, naprawde ok - ale nie mam do niego namiaru, moze Wiola ma
aneta2
CYTAT(truska @ Sat, 06 Mar 2010 - 00:45) *
dzięki poszukam namiarów na tą przychodnię


Zagnanska 8 tel 41 348 34 34

zadzwon i zarezerwuj termin, bo troszke sie czeka ok 1mc /moze teraz krocej?/ i musisz miec skierowanie od pediatry do poradni wad postawy
truska
aneta dzięki za namiary i za informację
czekałam wlasnie na inne opinie
muszÄ™ koniecznie skontaktowac zadzwonic do Wioli icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.