To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co na odchudzanie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marlenia
Macie jakieś może rekomendacje związane z ewentualnymi sposobami na zgubienie kg ?? Próbowałam już różne środki na odchudzanie ale bez skutku. Nie ruszam jakby co jakiś chemików, tylko naturalne! pomocy!
Latte_macchiato
CYTAT(marlenia @ Fri, 05 Mar 2010 - 12:26) *
Macie jakieś może rekomendacje związane z ewentualnymi sposobami na zgubienie kg ?? Próbowałam już różne środki na odchudzanie ale bez skutku. Nie ruszam jakby co jakiś chemików, tylko naturalne! pomocy!



Bez diety i ćwiczeń cudów nie będzie, a reklamowane środki jedynie wspomagają odchudzanie.
.uzytkownik.usuniety.
Dieta Protal. Daje spektakularne rezultaty nawet bez ćwiczeń.

K
renek35
A co to za dieta? może bliżej? ja w tej chwili idę na Turbo razem z dziewczynami (inny temat) w 5 dni zeszłam 2 kg ... mam nadzije że jeszcze 1kg - dieta trwa 10dni
.uzytkownik.usuniety.
Dieta jest według tej: https://www.allegro.pl/item877612872_nie_po...ukan_w_24h.html książeczki. Dostałam ją w listopadzie, w prezencie urodzinowym od mamy. W momencie, kiedy po zrobieniu około 30 kg na minusie - przestałam chudnąć. Przestały na mnie 'działać' jakiekolwiek diety. Ta - zadziałała. Tylko ze zrozumieniem trzeba czytać. W necie roi się od przepisów, podobno wysmarowanych wg. książki, które świadczą o całkowitym niezrozumieniu tekstu napisanego przez dr Dukana.

K
marlenia
dieta protal? nie znam nie słyszałam. chyba wszyscy wiedza że ćwiczenia i dieta to podstawa, ale jakies może suplementy diety macie ? bo efekty z samych ćwiczeń będą widoczne może po pół roku, a przecież można sobie ułatwic i to w naturalny sposób. Kumpela stosowała termoline i mówiła że słaby, inna alli i też ze chyba same witaminki. Ktoś pisał gdzieć w necie że przetestował juz kilka i herbatki pomogły, linea i chitinin się sprawdzają, troche dużo tego więc nie bardzo wiadomo co wybrać
Latte_macchiato
Sprawdziłam sama na hula hop z masującymi kulami oraz Leg Magic ..codziennie po 30 min i efekty widoczne po 2 tygodniach już były.
Ta polecane przez dziewczyny dieta też wygląda "zachęcająco" icon_wink.gif Ja z suplementów diety korzystałam (z różnych) i niestety efekty mierne.
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(Prada @ Sat, 13 Mar 2010 - 15:56) *
Sprawdziłam sama na hula hop z masującymi kulami oraz Leg Magic ..codziennie po 30 min i efekty widoczne po 2 tygodniach już były.
Ta polecane przez dziewczyny dieta też wygląda "zachęcająco" icon_wink.gif Ja z suplementów diety korzystałam (z różnych) i niestety efekty mierne.



Prada, a co to ten Leg Magic? Bardzo się trzeba przy tym napocić?

K


P.S. Suplementy z pewnością świetnie odchudzają kieszeń... Na odchudzanie czegokolwiek innego bym nie liczyła. Tego się po prostu nie da bez wysiłku, no.

Smaczna jest herbatka La Karnita. Nic nie robi ale ta mandarynkowa u mnie chodzi codziennie. Bo pyszna.
Latte_macchiato
CYTAT(Zwierzo. @ Sat, 13 Mar 2010 - 16:12) *
Prada, a co to ten Leg Magic? Bardzo się trzeba przy tym napocić?

K


Nogi a zwłaszcza uda dostają nieźle w kość icon_wink.gif ale spokojnie pomału ..zaczyna się od 1min, kilka minut nic na siłę i za dużo aby się nie przeforsować icon_wink.gif

https://www.fitsugar.com/Fittingly-Mad-Leg-Magic-570380

ja kupiłam nie w Mango czy TV Market tylko na allegro za 78zł icon_wink.gif jest to dokładnie to samo co w drogich sklepach ...tylko cena inna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.