To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"gay friendly"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Wybieram się w przyszłym tygodniu do Berlina i poszukując hotelu w opisach dwukrotnie spotkałam się z określeniem: "gay friendly". Co to znaczy?
kasiunia
"przyjazny gejom" icon_smile.gif
didi_o
i lesbijka tez.
KM
CYTAT(kasiunia @ Fri, 05 Mar 2010 - 22:46) *
"przyjazny gejom" icon_smile.gif


ale na czym ta przyjazność w praktyce polega? icon_smile.gif
Majka 82
W Niemczech wiekszosc hoteli jest przyjazna homoseksualistom. I nie tylko hoteli.
didi_o
Nie martw sie, nie kaza Ci przyjaznic sie z gejami czy lesbijkami.Tu chodzi raczej o to,ze w hotelu stwarza sie "przyjazna" atmosfere dla gejów i les. Ja odbieram to tak,ze nikt nie patrzy sie tam na nich krzywo i sa mile widzianymi goscmi.
Byłam w takim hotelu całkiem niedawno. Ale nie zaobserwowałam nic nadzwyczajnego icon_smile.gif
KM
CYTAT(didi_o @ Fri, 05 Mar 2010 - 22:52) *
Nie martw sie, nie kaza Ci przyjaznic sie z gejami czy lesbijkami.


Ufff, Niemcy, II wojna światowa, już się bałam, że coś mi będą nakazywać icon_wink.gif


CYTAT(didi_o @ Fri, 05 Mar 2010 - 22:52) *
Tu chodzi raczej o to,ze w hotelu stwarza sie "przyjazna" atmosfere dla gejów i les. Ja odbieram to tak,ze nikt nie patrzy sie tam na nich krzywo i sa mile widzianymi goscmi.
Byłam w takim hotelu całkiem niedawno. Ale nie zaobserwowałam nic nadzwyczajnego icon_smile.gif.


Dzięki za inf. Nie mam uprzedzeń do homoseksualistów, tylko zaczęłam się zastanawiać w drugą stronę. Czy taki hotel nie jest nastawiony na przyjmowanie gości homo i goście hetero byliby w nim mniej chętnie widziani.
kasiunia
CYTAT(KM @ Fri, 05 Mar 2010 - 23:05) *
Ufff, Niemcy, II wojna światowa, już się bałam, że coś mi będą nakazywać icon_wink.gif
Dzięki za inf. Nie mam uprzedzeń do homoseksualistów, tylko zaczęłam się zastanawiać w drugą stronę. Czy taki hotel nie jest nastawiony na przyjmowanie gości homo i goście hetero byliby w nim mniej chętnie widziani.

e, nie wydaje mi siÄ™
pirania
chodzi o to ze jak pojedziesz z kolezanka to predzej ci dadza pokoj z double bed niz dwie jedynki icon_twisted.gif
bb
CYTAT(pirania @ Sat, 06 Mar 2010 - 17:42) *
chodzi o to ze jak pojedziesz z kolezanka to predzej ci dadza pokoj z double bed niz dwie jedynki icon_twisted.gif


ewentualnie zapytaja czy preferujesz double bed nad twin beds 06.gif

Pozdrawiam z hotelu wszystkim przyjaznego.
Majka 82
"Ufff, Niemcy, II wojna światowa, już się bałam, że coś mi będą nakazywać icon_wink.gif "

icon_eek.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.