To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzień Kobiet dla mnie dla Ciebie dla Nas

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
Choć raz w roku dla wszystkich malusich, maleńkich tych większych i tych całkiem dużych .
Dla tych co już mają zmarszczki i dla tych które jeszcze w błogim świecie pod sercem matki.
Dla wszystkich kobiet.
Aby wszystko co dobre Nas nie omijało.




p.s

I mam w nosie ze to komunistyczne święto, ze powinnyśmy być doceniane na co dzień itp itd . Dziś mam święto o którym mówi cała Polska... i nie tylko.
MaPI
O Kachaa ja też lubie to święto icon_smile.gif
Mika
a ja nie lubiÄ™
tak samo jak i walentynek
jestem kobietą i jesli mam być kochana i doceniana to przez cały rok,a ie na pokaz tego jednego
hipokryzja
dziś kwiatek jutro bęcki/kłótnia itp itd ?
o niebo przjemniejszy byłby ten kwiatek czy czekolada innego dnia,niespodziewanie,z banalnym tekstem "za to,że jesteś" czy po prostu "bo cię kocham" icon_wink.gif
miskap
CYTAT(Mika @ Mon, 08 Mar 2010 - 10:18) *
o niebo przjemniejszy byłby ten kwiatek czy czekolada innego dnia,niespodziewanie,z banalnym tekstem "za to,że jesteś" czy po prostu "bo cię kocham" icon_wink.gif


No właśnie. Nic dodać, nic ująć.
kachaaa
Mika pomarzyć dobra rzecz icon_smile.gif
A ja wole raz w roku niż wcale
ATeFKa
A dziękował, dziękował 06.gif no i wzajemnie
Użytkownik usunięty
A ja lubię to święto. Kwiatek od Męża, laurkę od Synka icon_smile.gif Nie lubię natomiast dorabiania ideologii przez leniuchów. No wiecie... że to komunistyczne święto, a tak w ogóle to powinno się kobiety szanować cały rok. No tak... i dobrze im życzyć, więc przestańmy obchodzić również urodziny, czemu nie?

Dla wszystkich Kobiet... Już to chyba wklejałam... ale niezmiennie... https://www.youtube.com/watch?v=Qiil4sLeZQc
Mika
leniuchem jest ten co na fali ludowego "przymusu" kupi co wpadnie mu w ręce tego dnia -toż wylewa sie strumieniami -kwiaty żywe,sztuczne,kubki,pie.rdółki,laurki,czekoladki z sercem (z walentynek icon_razz.gif )
bo co? bo nie wypada? bo nie sposób zapomnieć,a jak się zapomni to ulica przypomni icon_wink.gif

większego wysiłku wymaga kupić to samo poza tym dniem
i wykrzesać z siebie tę odrobinę pomyslowości icon_wink.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Mika @ Mon, 08 Mar 2010 - 10:18) *
a ja nie lubiÄ™
tak samo jak i walentynek
jestem kobietą i jesli mam być kochana i doceniana to przez cały rok,a ie na pokaz tego jednego
hipokryzja
dziś kwiatek jutro bęcki/kłótnia itp itd ?
o niebo przjemniejszy byłby ten kwiatek czy czekolada innego dnia,niespodziewanie,z banalnym tekstem "za to,że jesteś" czy po prostu "bo cię kocham" icon_wink.gif

E tam, ja dostaję i bez okazji i na dzień kobiet. To trochę tak jakby stwierdzić, ze po co prezent na urodziny, czy życzenia, wszak każdego innego dnia też powinniśmy być ważni dla bliskich.
Adriannna
Po pierwsze Kasiaaa Dzieki 06.gif Piekne te kwiaty, wiosna zapachnialo i to jak 06.gif

Po drugie - dla mnie kwiaty w dniu dziesiejszym sa takim samym zaskoczeniem, jak kwiaty w kazdy inny dzien wiec doceniam bardzo i ciesze sie za nie ogromnie. Niestety A. nie pamieta o tym Swiecie...mimo, ze ma wymiar MIEDZYNARODOWY...no i wlasnie

Po trzecie - przestancie w koncu pisac o tym, ze to Swieto ma komunistyczne korzenie ( w PL pojawilo sie po wojnie, ale na Swiecie duzo wczesniej).

Mozecie poczytac tu, badz tu

W wikipedi tez jest to samo.
MagdaCe
Kachaaa i nawzajem!!!

CYTAT(Mika @ Mon, 08 Mar 2010 - 10:18) *
dziś kwiatek jutro bęcki/kłótnia itp itd ?
o niebo przjemniejszy byłby ten kwiatek czy czekolada innego dnia,niespodziewanie,z banalnym tekstem "za to,że jesteś" czy po prostu "bo cię kocham" icon_wink.gif



A ja miewam kwiatki bez okazji , ale 8 marca też miło. Nie wszędzie są bęcki icon_smile.gif
aluc
o matkobosko, jakie komunistyczne? w Chicago sto lat temu komunizm jakiś panował? czegoś nie wiem?

jeśli już, to socjalnistyczne, z czasów gdy socjalizm nie kojarzył się z Gierkiem i Gomułką, tylko równością, wolnościami obywatelskimi, prawami kobiet i innymi przerażającymi czerwonymi bzdetami

co nie zmienia tego, że osobiście Dnia Kobiet nie lubię i nie stosuję
Mika
CYTAT(jully @ Mon, 08 Mar 2010 - 11:00) *
E tam, ja dostaję i bez okazji i na dzień kobiet. To trochę tak jakby stwierdzić, ze po co prezent na urodziny, czy życzenia, wszak każdego innego dnia też powinniśmy być ważni dla bliskich.


eee ale urodziny czy imieniny czy nawet rocznicę ślubu fizycznie ma się raz w roku bo jubiletem/solenizantem nie da rady być częściej icon_wink.gif
dziÅ› mam urodziny -jutro nie
a kobietą jest się cały czas
datę "dnia kobiet" można zmieniać do woli -urodzin,rocznicy ślubu -nie icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Ja tam imieniny mam kilkanaście razy w roku icon_wink.gif No ale co z tego, że rocznicę ślubu mamy tylko raz w roku, skoro małżeństwem jesteśmy cały czas itd. No nijak nie rozumiem tego wyjaśnienia.

a święto nie jest komunistyczne, tylko socjalistyczne co najwyżej. O aluc już to napisała.
Mika
nie ja pisałam o komunie tylko [użytkownik x] icon_wink.gif

dwa -pisałam o urodzinach i ślubie jako ROCZNICY jakiegos wydarzenia
specjalnie nie pisałam o imieninach bo te nie każdy obchodzi i niektórzy mają po kilka razy w roku icon_wink.gif
kachaaa
a może ten jeden raz tylko dziś może zachowamy się jak .... 29.gif i zamiast targować się wpiszemy

A Dziękuję
B Nawzajem
C Dla Wszystkich kobiet ....
D Najlepszego
E link z kwiatkiem

a dla reszta może tak zamiast w język to dziś w paluszek się ugryźć i po prostu nic nie pisać ?

Słoneczko wyszło wiec Kobiety idę z młodym świętować na spacerze
Użytkownik usunięty
Napisałam o komunie, bo słyszałam dziesiątki razy takie wytłumaczenie.

Co do święta, podpisuję się pod jully... i samą sobą trochę icon_wink.gif

Mówię to ja... która właśnie zostałam wezwana do gabinetu dyrektora (że niby posypała się praca). Normalnie weszłam ze ściśniętym gardłem, a dyrektor wyskakuje z czekoladkami i życzeniami... O tak... te życzenia ZAPAMIĘTAM 37.gif Ale miło mi... widać jestem niekobiecym, sentymentalnym rupciem 29.gif
milutka
A dziękuję za życzenia i nawzajem icon_smile.gif

Ps. A te osoby co mają pisać że jakie te święto jest głupie i ble to po co tu zaglądają, aby popsuć nam nastrój ? icon_wink.gif Większość z nas obchodzi ten dzień i już icon_smile.gif


To ja jeszcze dopiszę, a po co obchodzić dzień babci i dziadka, jak trzeba doceniać dziadków każdego dnia icon_wink.gif
kasiaaaaa
Bardzo lubię ten dzień. icon_smile.gif I faktycznie, nie dorabiajmyh do tego ideologii, podarujmy sobie teskty: nie lubię, głupie święto, ja jestem kobietą cały rok, ble ble ble. Życzmy sobie co najlepsze i już. icon_smile.gif
Ps. Ja też dostaję od męża kwaty bardzo często w ciągu roku, właśnie za to, że jestem. A dziś zrobiło mi się tak miło na sercu, kiedy przyszedł do mnie tata z bukietem tulipanów, a Oliwii dał misia. icon_smile.gif

Cały rok jesteśmy zabiegani, praca, dzieci, dom, praca dzieci, dom... Chwytajmy te okazje, kiedy możemy być dla siebie mili, możemy podarować komuś drobnostkę od serca, kiedy możemy się uśmiechnąć. icon_smile.gif
...asia...
Ja lubię to święto, wcale nie jest komunistyczne!
Najlepszego nam wszystkim icon_smile.gif
DLa mnie to poza tym szczególny dzień 06.gif .
impreza.gif
Ewcia!
No to kachaa : ABCD icon_smile.gif

Lubię, nie lubię... obchodzimy dzień dziecka, dzien Babci itp
Mi się kojarzy ze szkolnymi "obchodami" , trzeba było coś kombinować, żeby cała lekcja przeszła icon_wink.gif

Dziś od męża dostanę w prezencie wmontowaną nową grzałkę termoobiegu w piekarniku ..
katiek
Dzięki kachaaa i nawzajem 03.gif
..........
.
Filip_inka
kachaaa dzięki za życzonka. Tobie i wszystkim Kobietkom również wszystkiego dobrego życzęicon_smile.gif)


Kwiatki dostaję bez okazji i bez bęcków ale dziś było mi bardzo miło jak dostałam dwa bukieciki moich ulubionych tulipanów od moich kochanych mężczyzn:)
ruda_kasia
Przez 7 lat w tym dniu zawsze dostawałam różowego szampana i truskawki - bynajmniej nie w związku z dniem kobiet ... ale już nie dostaję icon_biggrin.gif bo zmieniłam faceta...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.