To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fajne miejsce agro dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
Potrzebuję jakiegoś namiaru na fajne gospodarstwo agro lub pensjonat dzieciożyczliwy - muszę się wybrać (nie chcę, ale muszę icon_wink.gif ) w okolice Sanoka w sierpniu z dwójką wówczas prawie 6-latków.

agabr
Grzalko my bedziemy w sierpniu w Bieszczadach w Jankowcach ,tam jest jedna agroturystyka https://www.bieszczady.agro.pl/index.php?p=strona_glowna/ tj .17 km od Sanoka.b
sylwia65
agabr, a bylas tam juz wczesniej? Jakie warunki?
Ja szukam czegos w gorach, agroturystyka byla by fajna, w drugiej polowie lipca.
agabr
Poniewaz jest to wies rodzinna mojego tescia -znam te agro jedynie z zewnatrz ,jest to jedyna w tej miejscowosci ,natomiast w samych Jankowcach jestesmy kazdego roku.b
agabr
Poniewaz jest to wies rodzinna mojego tescia -znam te agro jedynie z zewnatrz ,jest to jedyna w tej miejscowosci ,natomiast w samych Jankowcach jestesmy kazdego roku.b
basiaw
Ja zawsze polecam Wilczą Jamę, fajne miejsce dla rodzin z dziećmi, ale podobnie jak Agabr my jeździmy w Bieszczady do teściów, a nie do gospodarstw agro. Jednak trochę znajomych było w Wilczej Jamie i zadowoleni.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.