To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto ma fotelik Maxi Cosi?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnes-3
Czytalyscie? https://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...PADKI/270900708
Majeczka969
ja posiadam fotelik Maxi cosi ale na szczęście starszy model i bez tej bazy nasz spisuje się bardzo dobrze i jestem z niego bardzo zadowolona bo jest dość przestronny niedługo maja już z niego wyrośnie i trzeba będzie kupić coś nowego icon_smile.gif
Mika
na szczęście mamy zwykły
Edzia2
ja przymierzam się do zakupu fotelika maxi-cosi ale na szczęście nie z ta baza icon_smile.gif zresztą po tym co przeczytałam na pewno będę je omijać szerokim łukiem icon_smile.gif
dorthe81
moja dobra koleżanka własnie taki kupiła co gorsza ja jej jeszcze doradziłam ze maxi- cosi jest dobra firma fotelików. właśnie wczoraj zobaczyła ten artykuł. udała sie do sklepu gdzie zakupiła go prosząc o zwrot pieniązków. lecz na razie nic jeszcze nie wskórała, powidziano jej ze na razie nie dostali nakazu przyjmowania zwrotnego tych fotelikó. czy to tak wszedzie czy tylko jej tak powiedzieli. w jaki sposób mozna reklamowac taki produkt. ja jej radziłam ze moze uderzyc bezposredni do producenta.
tombek
my korzystamy z maxi cosi, bo sÄ… po prosut najlepsze, nic sie w nich nie psuje i sa stosunkowo tanie jak sie wie gdzie je kupic, [edit: admin]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.