To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

OLSZTYN, pediatra, usg i inne badania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
niestety w przychodni nfz traktuja dzieci tasmowo i mnie to irytuje strasznie. chce, zeby mi ktos syna przebadal od stop do glow, a taki lekarz nfz skierowania nigdzie nie da bez wyraznego powodu. poza tym ryzuje sie zlapanie wirusa, bo poczekalnia mala a oddzielnego wejscia dla dzieci zdrowych brak.

takze najpewniej interesuje mnie dobry pediatra w olsztynie, ewentualnie od razu jakies namiary na usg albo gdziekolwiek w kraju placowke, ktora wszystko zrobi od reki w jeden dzien, w jednym miejscu (jesli takie istnieja).

chce przebadac mlodemu cialko na zewnatrz czyt. wezly chlonne, gardlo, zeby, oczy, sluch, siusiaka itd. oraz morfologie zrobic, usg calego ciala najlepiej. pomijam tomografie, bo to pewnie pod znieczuleniem ogolnym trzeba tkaiemu szkrabowi, a tego wole mlodemu oszczedzic. chce wiedziec ogolnie czy jest zdrowy i czy wszystko sie prawidlowo rozwija itd. na poczatek wystarczy mi dobry pediatra.
Kocisława zwana Warkotem
Polecam Przybyszewską.Przyjmuje na Wilczyńskiego(poradnia alergologiczna koło "Śnieżki") i w Szpitalu Dziecięcym.Nie olewa,drązy jeśli coś ją zaniepokoi,nie stawia diagnozy "z powietrza",tylko zleca badania,ma cierpliwość do rodziców 29.gif .Dla mnie lekarz z powołania.
grzałka
idealny lekarz dla Ciebie to Badowska- prywatnie oczywiście
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.