To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dużą apteczkę potrzebuję

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tamara79
W czym trzymacie leki jeśli nie jest to komoda, zgrabna szafka tylko wielka szafa z półkami na ręczniki na przykład.
Myślałam o takim neseserze lub skrzynce jak na narzędzia. Pogotowie ma taką właśnie torbę rozkładaną gdzie wszystko ma swoje miejsce i jest fajnie posegregowane. Wstawiłabym na półkę no i pasuje. A tak to stoi mi miliony pudełek, koszyczków, woreczków itd i tylko bałagan.
Macie jakieś pomysły?
Mika
ja mam w metalowych pudełkach z Ikei
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/46686200
i poświęciłam jedną mala szafkę w kuchni icon_wink.gif
jaAga*
Ja mam we wspomnianych przez Ciebie koszyczkach w szafce kuchennej. Spokałam się też z takim fajnym przezroczystym plastikowym pojemnikiem z przegródkami - moja mama taki ma, ale skąd się wziął- nie mam pojęcia.
agnese
ja mam pojemnik zamykany - zawsze możesz kupić apteczkę plecakową tam przegródek pełno icon_razz.gif
iwo1
Ja przechowuję w jednej z szuflad w salonie,ale moje dziecko jest już stare i nie muszę stosować jakiś zabezpieczeń żeby się do leków nie dobrało.
Jak Jasiek był mały chowałam je wysoko w pudle na szafie
I
Tamara79
Takie cuda znalazłam:
https://www.sklep-med.pl/product_info.php/c...roducts_id/2011
https://www.sklep-med.pl/product_info.php/c...roducts_id/2081

ale cena icon_rolleyes.gif
No taka zaawansowana technicznie też nie jest mi potrzebna, to nawet materiał ma nieprzemakalny jak kurtki z goretex

jaAga właśnie pewnie takie coś chodzi mi po głowie.
ajakielka
Ja przechowuję leki właśnie w takiej dużym, przeźroczystym pojemniku, nakrywka zamykana kolorowa. Ze znalezieniem nie ma problemu, przez ścianki wszystko widać, no chyba, że coś się bardzo głęboko "zakopie". Mam dwa takie pudła (no ale ja to pół apteki mam jak nic), jedno większe z "naszymi" lekami, dugie, nieco mniejsze z "dziecięcymi" a stoją sobie w szafie typu "Komandor" na półce, wystarczająco wysoko.
annana
leki trzymam w dużej wiszącej szafce w kuchni. Szafka duża i głęboka (nie chce mi sie mierzyć ale 3 półki ma w głębokość taka jak głębokość lodówki).
Rozwiązanie proste i jak dla mnie idealne - wreszcie wszystko się mieści 06.gif
ajakielka
CYTAT(annana @ Thu, 11 Mar 2010 - 20:10) *
leki trzymam w dużej wiszącej szafce w kuchni. Szafka duża i głęboka (nie chce mi sie mierzyć ale 3 półki ma w głębokość taka jak głębokość lodówki).
Rozwiązanie proste i jak dla mnie idealne - wreszcie wszystko się mieści 06.gif


Też bym tak chciała, ale mam tak mało szafek w kuchni, że naczynia mam problem pomieścić...
anax
Ja mam wydzieloną szafkę w kuchni i dwa pudełka na mniejsze leki i opatrunki
renek35
Ja na leki przeznaczylam 2 półki w kuchennej witrynce...lekarstwa brane na stałe sa w koszyczku otwartym a te "zapasowe" w zamkniętym plastikowym pudeleczku....ale sama planuję zmiany i chcialabym zorganizować sobie porawdziwa apteczkę...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.