To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

laryngolog NFZ

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aneta2
moze ktos wie gdzie moge pojsc do laryngologa nie prywatnie? - na Stoku w poradni laryngolog. straszne kolejki, rejestracja - a moze gdzies jest jakis co ma umowe z NFZ? - chodzi mi o laryngologa i dla dziecka /dla Agniesi/ i dla doroslego /dla mojej babaci/
truska
podnoszÄ™ , bo tez jestem zainteresowana larynologiem na nfz
tissaia
Dla dzieci jest na Mickiewicza 4, tam gdzie alergolog, pulmonolog i inni specjaliści. Mam iść z Maksiem pod koniec sierpnia, więc nie wiem czy to dobry lekarz- alergolog stmtad jest na 100% do polecenia, laryngologa jeszcze nie znam.

tel.: 41 34 465 83

Rejestruje się danego dnia rano, rejestrują bodajze pierwsze 10 lub 15 osób na dany dzień, trzeba tyrknąć i sprawdzic kiedy przyjmuje.
śmieszek
a co to za lekarz?
ja w ciagu ostatnich dwóch lat przećwiczyłam kilku laryngologów i dwa szpitale więc jak coś to dajcie znać
AnWoj
A znacie jakiegoś laryngologa dziecięcego,może być prywatnie,dajcie namiary,proszę.
truska
My wkońcu bylismy na Mickiewicza
Rano byla Weronikam zarejestrowan i po 11 weszla do gabinetu
AnWoj
Tyle że my nie jesteśmy z samych Kielc....
aneta2
CYTAT(AnetaWoj @ Mon, 30 Aug 2010 - 16:04) *
A znacie jakiegoś laryngologa dziecięcego,może być prywatnie,dajcie namiary,proszę.


pryw to w OMEDZE na Jagiellonskiej70 NowaMedica - dr Nowak - ceny niestety wysokie, w ub roku cos kolo 100, czy 120zl
ale warto - tel 3656263
pryw mozna tez na Przecznicy, ty polowa taniej, ale sprzet i wogole jak za PRL-u, nie bylam zadowolona - tyle ze ja tylko na przetkaniu uszu, wiec nie ma co przeplacac, ale tu wyjmowala takim dlutkiem a w Omedze mieli ssak
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.