To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wczasy dla matki z dwójką dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bumbunia
Marzę, aby w tym roku spędzić urlop nad morzem z dziećmi.
Szukam miejsca, gdzie nie będzie tłumów bo nie dam rady upilnować dwójki moich dzieci.
Może znacie z autopsji fajne, ciche i spokojne miejsce blisko morza.
Gdzie można spokojnie jechać z dziećmi nie martwiąc się, że się pogubią w tłumie wczasowiczów.
Interesuje mnie najbardziej pensjonat lub inna placówka, która wypisuje za pobyt fakturę VAT.
Jeśli byłyście z dziećmi w jakimś godnym polecenia miejscu, to bardzo proszę o podpowiedź icon_smile.gif
Może jeszcze załapię się z rezerwacją icon_wink.gif
tissaia
Na taki wyjazd zdecydowanie polecam Kuźnicę na Półwyspie Helskim. Cisza, spokój, puściutka plaża ( w skrajne upały, gdy żar z nieba się lał a morze było cieplutkie na plaży w zasięgu wzroku było może z 10 parawanów... ). Do morza z każdego miejsca blisko - Kuźnica jest bardzo wąską wsią, najwęższą na Półwyspie, więc daleko być nie może. Świetna trasa spacerowo- rowerowa wzdłuż Zatoki, koło przystani można wypożyczać rowery ( dla dzieci takie malutkie też ) i przyczepki do rowerów. 4 smażalnie na krzyż, kilka małych sklepów, śliczny kościółek.. Kocham Kuźnicę icon_smile.gif Natomiast jak zapragniecie wielkiego świata, to rzut beretem do Jastarni i Juraty, z wszelkimi letnimi atrakcjami. Przez Półwysep jeździ pociąg, dość często, chyba co pół godziny - dla Maksa to była ogromna frajda, jak pojechaliśmy pociągiem ( za grosze..) do Helu, do fokarium.

Jest dużo kwater prywatnych, my byliśmy u p. Selin na Morskiej. Fajna jest willa Mewa, Gryf -ale trochę droższe niż kwatery prywatne. Poszukaj na stronie Kuźnicy.
bumbunia
Dzięki tissaia, poczytam w internecie o Kuźnicy.
Muszę się chyba pospieszyć z rezerwacją.
Tylko żeby tam fakturę vat wypisali icon_smile.gif
Zaczynam od zbierania inf. o willi Mewa icon_smile.gif
ani75
Fakturę vat najłatwiej jest uzyskać w tych trochę większych ośrodkach,właściciele kwater prywatnych rzadko są vatowcami wiem bo sama też tak nie raz szukałam
~Luna~
Polecam Grzybowo.
Grzybowo to mała miejscowość położona 4km od Kołobrzegu, na pobyt z dziećmi miejsce idealne.
Plaża blisko, szeroka i czysta.
Duży wybór pensjonatów i prywatnych kwater.
Byłam tam już cztery razy, z dzieckiem dwa - w tym roku też jedziemy icon_smile.gif
bumbunia
Dziękuję dziewczyny za pomoc.
W tej chwili czekam na odpowiedź z Kuźnicy, ale chyba prędzej się dowiem o wolne miejsca dzwoniąc tam.
PrzejrzÄ™ jeszcze Wasze propozycje i wybiorÄ™ coÅ› dla siebie i dzieci.
AQA, Grzybowo trochÄ™ za daleko dla mnie.
Szukam czegoÅ› w okolicy PÅ‚w. Helskiego icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.