To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowe edycje i kolejne programy muzyczne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

milutka
Na wstępie się zabezpieczę icon_wink.gif

Ten temat nie utworzyłam dla tych co te programy nie znoszą, co uważają je za głupie, tylko dla tych co akurat w miarę je lubią icon_wink.gif



Kto oglÄ…da jakie programy? icon_smile.gif

Dzisiaj obejrzałam "tylko nas dwoje" i Partyka zasłużył na pierwsze miejsce, bo fajnie zaśpiewał icon_smile.gif

Ale chciałam na początek o czym innym, o jury, Doda jaka jest każdy wie i nie zaskoczyła mnie, ale za to rozczarował mnie Karolak, strasznie krytykował, wymądrzał się, Kasi Cerekwickiej powiedział, że słowa jej piosenki są puste.
Do tego żuł cały czas chamsko gumę icon_eek.gif W moich oczach dużo stracił, a bardzo go lubiłam, ale często tak jest , że jak aktor fajnie gra, to w życiu prywatnym jest nie za fajny 21.gif Bardzo mnie rozczarował, zresztą mój mąż ma takie samo zdanie.
ewita 77
Wg mnie Partyka faktycznie wypadł najlepiej...ciepły i uspokajający głos.
Karolak..masakra, brak jakiejkolwiek klasy.
oliweczkas
W ogóle to nie bardzo wiem, dlaczego Karolak ma oceniać śpiewających? Jaki to on ma niby być autorytet w tej dziedzinie? Już nie mieli kogo wziąć za jurora. Jedynie Irena Santor jest na miejscu, Doda ma robić za tło, a Karolak to pomyłka.
Program może być.
Natomiast YCD i Taniec z gwiazdami okropnie mnie nudzą, więc nie oglądam.
Ma.
Programow tego typu nie ogladam, bo n-te edycje zwyczajnie mnie nudza. Ale postanowialam, ze cos napisze...wiec Karolak ma takie samo prawo oceniac spiewacjacych, jak Mucha tanczacych. Nie uwazam, ze fakt zwyciestwa w TzG daje jej takie prawo, wiedze etc. Ale mysle, ze tu wlasnie nie o to chodzi by wspomniany Karolak czy Mucha byli w tych programach w celu rzetelnej i fachowej oceny, mysle ze znalezlis sie tam, bo gromadza/przyciagaja przd tv. Oboje sa na hmm fali, ogol spoleczenstwa ich kocha i aktualnie oboje maja swoje 5minut. Muchy ani lubie ani nie lubie, Karolaka za to owszem. I wydaje mi sie, ze te programy sa z gory ustawiane. Ktos musi byc dobrym gliniarzem, a ktos zlym....Taki schemat jest w kazdym programie typu show.
Kocurek
Kocham YCD, i ogladam namietnie, w trakcie emisji raz po raz wzdychając, że ja tak nie umiem...
Muszka jako nowy juror IMO podniosła YCD z zapaści: Weronika była nudna jak flaki z olejem.
Orinoko
A mnie Mucha osobiscie drazni - taka z niej aktorka, jak i jurorka albo odwrotnie.
Ciekawa jestem jak bedzie oceniac w odcinkach "studyjnych", bo sluchanie ciagle o energii, feelingu i "ja to kupuje" mnie nudzi. Czy ona ma za zadanie wylawiac osobowosci? Hmmm....
milutka
CYTAT(Orinoko @ Fri, 26 Mar 2010 - 17:43) *
bo sluchanie ciagle o energii, feelingu i "ja to kupuje" mnie nudzi.



Moja mama też to ostatnio mówiła, że Mucha ciągle te same teksty mówi.

Co do Karolaka

CYTAT
by wspomniany Karolak czy Mucha byli w tych programach w celu rzetelnej i fachowej oceny,


To nie wiem czy zauważyłaś ale właśnie Karolak strasznie to ciągle podkreśla jak to on zna się na muzyce i ocenia tych ludzi względem dobrego śpiewania, że dźwięki takie czy takie, wielki śpiewak z niego.

Co do YCD to ja tam nie widzę nudy, już nie mogę doczekać się jutrzejszego odcinka gdy będzie ich szkolił choreograf Michaela Jacksona icon_smile.gif

Uwielbiam patrzeć na tańczących i też zazdroszczę że tak nie umiem icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.