To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Leg Magic

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

beata1104
O taki np. https://www.allegro.pl/item948052639_leg_ma...hit_master.html
Myssia
mam pozyczony od koleżanki
zatem:
-hałasuje tak jak tramwaj jadący po zardzewiałych szynach
-na tym poziomie co pani ma ręce na zdjęciu w ogóle nie daję rady ćwiczyć, musiałam sobie opuścić na sam dół, bo inaczej mogłam złączyć nogi jedynie za pomocą "skakania"
-sprawia wrażnie niestabilnego i takiego, że zaraz sie rozleci
Latte_macchiato
Ja mam, dał mi efekty, co prawda ćwiczyłam na nim kilka-kilkanaście razy dziennie po 1-2min bo uda dostają porządnie po mięśniach 03.gif Lepiej krótko i często ćwiczyć niż raz dłużej i się przeforsować. Ma wrażenie niestabilnego ale póki co sprawdził się, też zakupiłam na allegro za 78zł. Ćwiczyłam na nim + hula hop z kulami masującymi..efekty szybko (już po 14 dniach) widziałam regularnych ćwiczeń.
Za tÄ… cenÄ™ szczerze polecam icon_wink.gif
Myssia
Prada, właśnie mnie ta "regularność" we wszystkim gubi ostatnio 37.gif (nieregularność raczej oczywiście-deprecha chyba)
Latte_macchiato
CYTAT(Myssia @ Tue, 16 Mar 2010 - 14:44) *
Prada, właśnie mnie ta "regularność" we wszystkim gubi ostatnio 37.gif (nieregularność raczej oczywiście-deprecha chyba)



Ja mam sposób hula hop kręciłam przez całe "fakty" ok 20-30 min, a Leg Megic stał rozstawiony w pokoju i jak szłam do kuchni, łazienki to wskakiwałam na chwilkę na niego i szłam dalej icon_wink.gif
Myssia
Prada, na chwilę obecną 20-30 min to dla mnie WIECZNOŚĆ, czekam aż mi ten "dół" przejdzie.
ale tak ogólnie, to powiem szczerze że nawet fajnie mi się nogami "machało" ma ML. Ciężko, ale fajnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.