To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

namiar na położną na Brochowie lub w Trzebnicy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ez
Jak większość wie jestem w 4 miesiącu ciąży. Po przejściach poprzedniej ciąży chcę rodzić teraz w Trzebnicy lub jeżeli będę jakiekolwiek komplikacje na Brochowie. Jeżeli macie namiar na fajną położną, którą można opłacić do porodu to bardzo proszę.
Doruśka
Ez,tam normalnie mozesz isć i sobie opłacić,cennik jest oficjalny,zadzwoń do szkoły rodzenia przyszpitalnej icon_wink.gif i się dowiedz,z tego co pamietam czynna w pn i czwartek po 17
ale jesli chcesz kogoś znajomego,to moja koleżanka ze studiów tam pracuje,mogę sie dowiedzieć czy ona by chciała.
oficjalna położna wynajęta to chyba 600zł(tak słyszałam ale pewna nie jestem) "prywatnie "mniej,ale nie wiem ile.pisz jakby coś icon_biggrin.gif
Może się w końcu na basenie spotkamy icon_biggrin.gif
joakar
Ez nie wiedziałam, gratulacje icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Patison
Polozna z Brochowa (sama mam zamiar z nia rodzic) - pani Dorota Forunko tel.601157159
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
2 szkraby
Witam serdecznie.

Moje gratulacje EZ.

Ja rodziłam w Trzebnicy, jest tam super.
Koleżanka miała położną
Anie Klimas tel. 606 21 81 24, jest bardzo fajna- z Trzebnicy.


Pozdrawiam
Klaudia i Aleks (21.09.2003)
Marta
A czy uważacie, że tak ważne jest zapłacenie położnej? Ja słyszałam, że szpital ten chwalą także za to, że po prostu bez opłat uczciwie sie tobą zajmą. Czy niepłacenie nazwałybyście ryzykiem?...
2 szkraby
CYTAT(Marta)
A czy uważacie, że tak ważne jest zapłacenie położnej? Ja słyszałam, że szpital ten chwalą także za to, że po prostu bez opłat uczciwie sie tobą zajmą. Czy niepłacenie nazwałybyście ryzykiem?...


Marto, słuchaj ja rodziłam we wrześniu w Trzebnicy i nie płaciłam, zajęto się mną bardzo profesionalnie i solidnie. Położne przesympatyczne i przemiłe. Służące pomocą w każdej chwili.
Ja miałam mieć opłaconą położną na Brochowie, ale wiedziałam co się tam dzieje i dlatego zdecydowałam się na Trzebnice i uważam, że zapłacenie położnej wcale nie jest konieczne, ale miektóre dziewczyny chcą to zrobić.
Wybór należy do każdej z dziewczyn.
Natomiast niezapłacenie w Trzebnicy wcale nie nazwe ryzykiem, ponieważ masz taką samą opiekę jak dziewczyny, które zapłaciły.
Widziałam jak zajmują się takiemi pacientkami i tymi które nie zapłaciły, nie było żadnej różnicy.

Jeśli będę z drugim dzidziusiem w ciąży, choć będzie to za jakieś 2 lata, to jeśli nic się nie zmieni, a mam nadzieję że w Trzebnicy nadal będzie tak rewelacyjnie, to też tam będę rodziła i nie będę płacić położnej.

Pozdrawiam
maja03
Ja również słyszałam o rewelacyjnej opiece podaczs i po porodzie w Trzebnicy.
Ostatnio rodziły tam dwie babeczki z mojej Szkoły Rodzenia i były Bardzo Zadowolone !!
Tak więc na płaceniu położnej w Trzebnicy to raczej trzeba się zastanowić czy warto.
Co do Brochowa, to słyszy się ostatnio raczej złe opinie o tamtejszej opiece po porodowej - i wówczas na pewno przyda się położna, bo te które tam są raczej nie kwapią sie do pomocy .

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.