To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jastrzebie Zdroj i okolice.......

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kasienka
[size=18]moze jest ktos z Jastrzebia i okolic ?? co prawda mieszkam teraz w Niemczech, ale kiedys tam wlasnie mieszkalam.........
pyza81
Cześć !
Ja też kiedyś mieszkałam w Jastrzębiu dobre 20 kilka lat icon_biggrin.gif

Może mamy wspólnych znajomych a może sie znamy icon_question.gif Kto to wie icon_biggrin.gif icon_exclaim.gif

Pozdrowienia Basia kiedyÅ› z ulicy Jasnej
Kasienka
[size=18]ja mieszkalam na ulicy Kondziolowiec, niedaleko Opolskiej. kto wie, moze sie znamy?? chocby z widzenia! ze Szkolnej byl moj pierwszy maz icon_biggrin.gif a to niedaleko.......
Maciejonka
Opolska się kłania icon_biggrin.gif
wobysk
Rybnik
julietta1977
czesc ja też jestem z Jastrzebia
rocznik 1977
marzena 30
Witam!!!
Ja rowniez jestem z Jastrzębia ,bardzo blisko Kondziolowca bo z Poznańskiej.
Wczesniej mieszkałam na Wrocławskiej.
Kasienka
hej Marzena, jakos nie moge cie sobie skojarzyc......... faktycznie to bardzo blisko mnie, co prawda nie mieszkam tam juz lat 6, ale przeciez wczesniej mieszkalam. wiec chociaz z widzenia powinnam ci eznac , a tu nic icon_sad.gif
marzena 30
Napisz cos więcej o sobie,gdzie chodziłas do szkoły,a twój maz tez jest z Jastrzębia?A moze znasz mojego męża ,wkleje jego zdjęcie.
Wklej równiez swoje zdjęcie.
Maciejonka
CYTAT(marzena28)
Witam!!!
Wczesniej mieszkałam na Wrocławskiej.


Pamiętasz kiedysiejsze "wojny" między Opolską/Poznańską a Wrocławską? icon_lol.gif Na łąkach za pogotowiem...
Się działo kiedyś, a teraz dzieciaki przy komputerach i TV icon_sad.gif
A wogóle to tak wspominałam u siebie w domu, że kiedyś w zimę na tej ulicy co biegnie od Opolskiej na Kondziołowiec była zawsze chmara dzieciaków! i wogóle na wszystkich okolicznych górkach. A teraz? Smutne to bardzo.
marzena 30
Pamietam te "wojny",moj maz jako chlopak wie więcej.
Wlasnie teraz dzieci tylko siedzÄ… przy komuterach,nie potrafia sie bawic tak jak my kiedyÅ›.
Maciejonko napewno znam cie z widzenia ,albo ty mnie.Masz jedno dziecko??Ile ma lat?
Pozdrawiamy,może kiedys spotkamy sie na placu zabaw,a może nasze dzieci sie znają,moj starszy syn chodzi teraz do zerówki,z Julia krąże po osiedlu wózkiem wiec pewnie mnie widujesz.
Maciejonka
Na placu zabaw prędko się nie spotkamy, bo urodziłam 8 stycznia. Ale nie powiem z widzenia to Cię znam. Niedługo wpadniemy na siebie wózkami to napewno. Mieszkasz w tym niskim bloku na Poznańskiej przy schodach? Tak mi się coś kojarzy...
marzena 30
Witaj Maciejonko!!!
Nie mieszkam w niskim bloku,mieszkam na Poznanskiej 3.Blok dziesięciopiętrowy druga klatka,widziałas mnie kiedys z wózkiem??
Ty chyba chodzisz teraz z wózeczkiem rzadko bo pogoda nie za specjalna na spacery.A ty w którym bloku mieszkasz??
Pozdrawiamy!!!!
julietta1977
A kto chodził do Zespołu Szkół nr 2?????????????
I kto był waszą wychowawczynią?
Ja chodziłam do LZ rocznik - i moją wychowawczynią była Białas icon_confused.gif
marzena 30
niestety nie chodzilam do LO nr 2,ale znam mnostwo osób ,które tam chodziły tylko z mojego rocznika 74.
A ty jaki jesteÅ› rocznik?
julietta1977
ja jestem rocznik 1977
pyza81
Ja jestem rocznik 1975 i chodziłam do Lo I.

Pozdrawiam Jastrzębie icon_biggrin.gif

Basia
beata985
witajcie.ja też mieszkałam w j-biu,dawno temu.teraz mieszkam w żorach.rocznik 1970 ,chodziłam do sp nr 5,wych.pani Jakubowska.
mieszkałam na ul.śląskiej chyba nr 72ale dokładnie już nie pamiętam,przy następnym wejściu potwierdzę,ale to jest blok kolo kiosku RUCH i na drugiej stronie ulicy byłSAM.pozdrawim znajomych którzy sie tu pojawią icon_biggrin.gif
marzena 30
Chodzi ci o takie bloki cztero-pietrowe kwadratowe tam gdzie jest Policja?
Żory tez blisko,więc az tak daleko sie nie przeprowadziłaś.
Pozdrawiamy.
beata985
4 piętrowe,ale nie kwadratowe,ten naprzeciwko sklepu<kiedys tam był i ruch>a niedaleko sp nr 5.pozdrawiam
wojtusiowa
Witam ja jestem z Jastrzebia ciekawe czy tu jeszcze ktos zaglÄ…da icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.