To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poszukiwany dobry pediatra z Warszawy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marysia-wawa
Czy możecie polecić dobrego i sprawdzonego warszawskiego pediatrę?
Użytkownik usunięty
Ja mam genialna pediatre. Ale przyjmuje w Sulejowku...
asia gość
Cześć!
Ja mieszkam w Starej Miłośnie i bardzo mnie interesuje dobry pediatra tu w okolicy, a Sulejówek jest przecież blisko. Czy dojeżdża do dzieci? Ile kosztuję wizyta? Gdzie przyjmuje? Telefon?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Użytkownik usunięty
Asiu, może na priv do mnie napisz? Albo na jwalerzak@ibdim.edu.pl Chętnie odpowiem. Nie wiem czy tak publicznie mogę. Ale lekarka jest naprawdę genialna!!!
PATIszon
POdnosze temat.
Pediatra pilnie poszukiwany!!! icon_exclaim.gif
Użytkownik usunięty
Pati, gdzie i od czego. Ja dalej polecam swoja dr, ale Ona w Sulejówku przyjmuje. Jeśli chcesz, chętnie służę namiarami.
cydorka
polecam mojego, jezdzi na wizyty domowe
cyd
PATIszon
CYTAT([użytkownik x])
Pati, gdzie i od czego. Ja dalej polecam swoja dr, ale Ona w Sulejówku przyjmuje. Jeśli chcesz, chętnie służę namiarami.


To dla kolezanki.
Ona ma 3.5 letnie dziecko, ktore non-stop choruje. Teoretycznie to normalne jak sie pojdzie do przedszkla, ale ona sie martwii, ze za duzo antybiotykow jej przepisuja i chcialaby isc do jakiegos lekarza niekoniecznie w rejonowej przychodni.
Mieszkaja w Wolominie, wiec do Sulejowka wlasciwie rzut beretem.
Użytkownik usunięty
No to rzucam telefonem icon_smile.gif
Dr Alina Sobieraj - Basiewicz
601 32 33 82
PATIszon
Oki zlapalam! Dzieki juz go przekazuje dalej! icon_lol.gif
Correa
odświeżam stary wątek icon_smile.gif poszukuję dobrego pediatry/przychodni na Żoliborzu!! Bede wdzieczna za jakis kontakt!
dommi
Ja dla odmiany szukam dobrego pediatry we Włochach lub na Ochocie, lub Mokotowie - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... icon_cool.gif
Hexi
to ja dorzucam ursynow icon_smile.gif
szukam rozsadnego lekarza nie przepisujacego antybiotykow na kazdy katar.... ktos zna takiego?
miskap
Ja mam w Medycynie Rodzinnej na Belgradzkiej dr Moroz-Ładniak. Jestem zadowolona, tylko tam jest straszny tłok i trzeba wcześniej zapisywać dziecko, chociaż w nagłych przypadkach nie odmówiono mi pomocy.
Hexi
dzieki icon_smile.gif sama jestem tam zapisana icon_smile.gif
mamuśka81
Ja z kolei szukam sprawdzonego pediatry , który przyjmuje w LuxMed , najlepiej przy ul. KEN !!!!!!!!!
Dzaga
podnoszę temat...
szukam dobrego pediatry w wawie - w luxmedzie - KEN, Racławicka lub Jerozolimskie...

no i ew. w ogóle rozsądnego pediatry który przyjeżdża na wizyty dmowe..
maja_to_ja
Nie znam w lux medzie, ale szczerze polecam pania dr Jolantę Mikołajewicz, przyjmuje w Vega Medica na Woli.
Znalazlam jej wizytowke: https://www.homeopatiaok.pl/Portal/Porady/Mikolajewicz.aspx
Dzaga
ZAPISAME I JUZ CZYTAM O TEJ PANI DOKTOR icon_smile.gif
DZIEKI WIELKIE!!!!!!!!!!!!
KM
Podbijam temat. Pilnie poszukuję dobrej pani dr pediatry-prywatnie. Właściwie każda dzielnica nam pasuje, ale im bliżej centrum tym lepiej.
aniakuleczka
to i ja się podpiszę
dobry pediatra w Lux medzie/Limie/promedisie
najlepiej na Stanów Zjednoczonych, bo tam mamy najbliżej
Correa
Andrzej Dębski, specjalista II* chorób dziecięcych, dojeżdza do domu, tel 602702705, tanio nie jest ale solidnie icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.