To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wycinanie skórek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Od wieków wycinam skórki i już mi to zbrzydło,muszę to robić 2x w tygodniu.Brzegi skórek od tego wycinania zrobiły sie wysokie.
Jak nie zrobie przy nich pare dni to wyglądają koszmarnie.Czy jest możliwość żeby przestać je wycinać?Próbowalam kiedyś odsuwać patyczkiem ale to nic nie dalo
Zelda
po kąpieli,albo po długim moczeniu rąk wtedy gdy będą bardzo miękkie(skórki) "odsuń" je przy użyciu ręcznika,za jakiś czas same będą "odpadać przy takiej czynności
ciao
Ja tak wlasnie odsuwalam,tylko ze patyczkami i koszmarnie to wygladalo
Zelda
CYTAT(ciao @ Mon, 22 Mar 2010 - 21:31) *
Ja tak wlasnie odsuwalam,tylko ze patyczkami i koszmarnie to wygladalo

no dlatego właśnie napisałam co ja robiłam ,trwało to trochę ale teraz jest ok 06.gif
Mafia
Da się, właśnie odsuwając skórki, dodatkowo smarowałam kremami do skórek, które nawilżają je i zmiękczają.
ciao
Czy ja codziennie powinnam smarowac skórki?Czy tylko przed odsuwaniem ich
Ika
Codziennie. Im częściej tym lepiej.
Mafia
Smarowałam codziennie (ale przez króki czas, bo mi sie nie chciało - wytrzymałam koło 2 tygodni i była już poprawa), po każdym namoczeniu skórek (np. po wieczornym prysznicu), rogiem ręcznika odsuwałam je z płytki paznokcia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.