To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Miotła/mop do kurzu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mrówa
No właśnie. Wszędobylski kurz na ciemnej drewnianej podłodze doprowadza mnie do szału. W zawiązku z tym, że budynek jest nowy i sporo mieszkań jeszcze w fazie wykończeniowej - chata kurzy mi się koszmarnie.
Myślę o takiej szczotce frędzelkowej do podłogi. Macie? Używacie? Sprawdza się? Chodzi mi przede wszystkim o to, żeby nie rozganiała kurzu po mieszkaniu tylko skutecznie "przyciągała".
sdw
Mrówa, frędzelkowy mop do kurzu nie sprawdził mi sie. Nabyłam natomiast jakieś 4 m-ce temu ściereczki do kurzu wraz z mopem, do ktorego się je mocuje, w lidlu. i to był strzał w dziesiątkę. Ściereczki "łapią wszystko". Kurz, włosy, jakieś paprochy. Leprze od odkurzacza, bo nie rozwiewają icon_wink.gif Polecam, tym bardziej, że kosztują jakieś grosze, bodajże 4 czy 5 złotych (mop 25 z tego, co pamiętam).
Mrówa
sdw ... te ściereczki są jednorazowe? I jeszcze mi podpowiedz - to była oferta specjalna czy Lidl ma to na stałe w sprzedaży?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.