To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mop parowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
Warto kupić takie coś? Myślicie, że spełni rolę odkurzacza+ ? Szukam czegoś co zajmuje mało miejsca bo zaczynamy się dusić na tych moich 37m2...

K
mama4
Nie spelni takowej roli, poszukaj czegos raczej w takim stylu:


https://smallappliances.electroluxusa.com/n...sp?ProdID=41285


pozdrawiam, m.
renek35
Mop parowy nie bedzie jak odkurzacz ale umyje podlogę...ja mam kafle w salonie gdzie wszyscy wchodza w butach...mop zawsze stoi w poblizu i wystarczy moment by było czysto.... na ogrzewaniu podlogowym jest swietnie bo podloga schnie szybko w innych pomieszczeniach jest mokra dlużej niz przy normalnym ręcznym myciu:)

Do odkurzania mam coś podobnego do propozycji mama4 ... mogę stosować rownież z odpinana częścią (w ręku) Mój odkurzacz ma kabel ktory bardzo mnie denerwuje więc jesli masz okazje kup z akumulatorkiem - jest wygodniejszy
Myssia
Zwierzo podpisujÄ™ siÄ™ pod poprzedniczkami. mam mop parowy, do odkurzania siÄ™ nie nadaje, tylko do mycia
do mycia super!
Agnieszka_82
Mówicie że mop parowy da radę z gresem polerowanym ??? icon_smile.gif Super by było bo cholerstwa nie da się umyć bez smug .,...
pinola
Witam!
PodnoszÄ™ temat.
Na znacznej powierzchni mam płytki z bardzo nierówną powierzchnią (mnóstwo rowków). Czy mop parowy poradzi sobie z czyszczeniem tych nierówności (dotąd byłam ja na kolanach ze szczoteczką do paznokci i szarym mydłem)? A czy taki mop może być stosowany na podłogę drewnianą?
Napiszcie użytkowniczki please.
Napiszcie jeszcze jaki macie model i czy polecacie.
Dzięki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.