To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie dorobić?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

KM
Jestem na urlopie wychowawczym. Zastanawiam się nad dodatkowym nieczasochłonnym zajęciem. Macie jakieś pomysły? Pracujecie dodatkowo (poza pracą w domu)?
anonimowy
a mysłałaś żeby robic ankiety dla jakieś firmy marketingowej??????
całkiem nieźle za to płacą..........
Agnisma
CYTAT(Anonymous)
a mysłałaś żeby robic ankiety dla jakieś firmy marketingowej??????
całkiem nieźle za to płacą..........

A skÄ…d wytrzasnÄ…c takÄ… firmÄ™ icon_question.gif
Monisia
CYTAT(Agnisma)
CYTAT(Anonymous)
a mysłałaś żeby robic ankiety dla jakieś firmy marketingowej??????
całkiem nieźle za to płacą..........

A skÄ…d wytrzasnÄ…c takÄ… firmÄ™ icon_question.gif

No????
Adusiowa Mama
już tłumaczę skąd wytrzasnąć?( przynajmniej w moim przypadku tak wytrzasnęło)
byłam w ciązy i dostawałam kota z nudów(???) więc sobie wymysliłamże będę robic ankiety w takiej właśnie firmie ( jak studiowałam to tak sobie dorabiałam). więc na googlach w wyszukiwarce wpisałam opinia publiczna,ankiety, badania rynku, itp,- pojawił mi sie wykaz firm robiących takie rzeczy. do każdej z nich wysłałam maila z pytaniem czy nie szukaja ankietera na Białystok, a że mam doświadzcenie w tym temacie to może mnie zechcą icon_biggrin.gif
i parę firm odezwało się do mnie icon_biggrin.gif
i w taki to sposób zarabiam całkiem niezłe pieniądze,co prawda nie są to regularne pieniądze, ale tak co 2-3 miesiące wpływa mi na konto kasa.
średnio za jedno badanie można dostac 15-20 zł na rękę , jak dostanę paczkę z ankietami to idę na miasto wracam po 3-4 godzinach i zazwyczaj mam wszystkie zrobione. z ilością tych badań też jest różnie- czasami mam do zrobienia 50 ankiet w 2-3 dni a potem cisza przez miesiąc, a czasami cyrkają po 10 co 2 dni.
ale liczy się wynik końcowy , a ten jest dodatni icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
KM
Właśnie dzisiaj zrezygnowałam z takiej pracy, bo nie mam z kim zostawiać Kacperka w czasie dojazdów do firmy. W Warszawie nie ma problemu z tego typu pracą, jest ona przyjemna ale przy małym dziecku.... Aby dorobić muszę mieć pracę nie wymagającą wychodzenia z domu częściej niż raz w tygodniu. Na razie dam sobie spokój. icon_confused.gif
PÅ‚acia
CYTAT(KacperkaMama)
WÅ‚aÅ›nie dzisiaj zrezygnowaÅ‚am z takiej pracy, bo nie mam z kim zostawiać Kacperka w czasie dojazdów do firmy.  W Warszawie nie ma problemu z tego  typu pracÄ…, jest ona przyjemna ale przy maÅ‚ym dziecku.... Aby dorobić muszÄ™ mieć pracÄ™ nie wymagajÄ…cÄ… wychodzenia z domu częściej niż raz w tygodniu. Na razie dam sobie spokój. icon_confused.gif


Mamo Kacperka a wymagaja bardzo czestych dojazdow???
Bo juz sie tez napalilam ze moze sie tym zajac. A znalazlas jakies fajne namiary na taka firme??
Adusiowa Mama
ja mam równiez małą Niunię w domu i bez problemu sobie dorabiam ankietami.
jezeli raz w tygodniu wyjde na kilka godzin ( 3-4 ) to chyba nie jest taka straszna tragedia dla dziecka. a że przy okazji wpada za to niezla kasa , to chyba dobrze.
nie rozumiem tylko o jakie dojazdy do firmy Ci chodzi, Mamo Kacperka icon_question.gif
do mnie do domu przychodzi paczka z ankietami, ide na miasto, robie , pakuje w kopertÄ™ , dzwoniÄ™ po kuriera, a potem mam przelew na konto icon_biggrin.gif
lidka21
Ja tez sie napaliłam.Może macie juz jakies namiary na firmy?Ja własnie zaczynam szukac firm które zajmuja sie badanim rynku.
anonimowy
Powysyłałam wczoraj maile do firm zajmujących sie tą branża na razie nic:(Czy Wam poszło lepiej?
KM
Pracowałam w firmie do której musiałam pojechać po ankiety, pojechac drugi raz z wypełnionymi ankietami i nie mogłam jednocześnie wziąć następnych bo były np. na drugi dzień. Dodam, że nie mam samochodu.
oczi_czjornyje
Ja również dorabiam na ankietach. I chyba taką pracę idzie zdobyć bez problemu. Ja ją znalazlam będąc w ciąży (pracuje na umowe o dzieło). U mnie tez trzeba było jeździć po materiały do firmy, ale teraz załatwiam wszystko przez maile. Pozdrawiam.
domi
Ja wysłałąm już 9 ofert i żadnej odpowiedzi. Chyba nie mam szczęścia icon_cry.gif .
Adusiowa Mama
ja wysłalam 74 maile zanim udało mi sie znaleśc taką pracę ( swego czasu policzyłam wszystkie maile które w tej sprawie wysłałam icon_twisted.gif )
domi
CYTAT(mama Aduni)
ja wysłalam 74 maile zanim udało mi sie znaleśc taką pracę


Ja nawet nie mam tylu adresów.
Adusiowa Mama
Domi

weź takie cudo co to nazywa się Polskie Ksiązki Telefoniczne ( najlepiej z Warszawy) i tam jest branża : Badanie opinii publicznej i rynku
i masz dduuuużżżżżooooooo adresów.
ewentualnie strona www.pkt.pl i ta sama branża, to samo miasto i szukaj .
znajdzie ci wszystkie firmy z Warszawy , które zajmują się takimi rzeczami.

powodzenia icon_biggrin.gif

ps. jakbyś była z Białegostoku albo okolic ja bym Cie "zatrudniła", własnie szukam ankieterów.
aspiryna
CYTAT
jak dostanÄ™ paczkÄ™ z ankietami to idÄ™ na miasto wracam po 3-4 godzinach i zazwyczaj mam wszystkie zrobione.


Mam pytanie: kogo się ankietuje? Ty musisz "łapać" ludzi, firmy pukając nachalnie do drzwi ? (brrr...) icon_wink.gif
anax
O co chodzi z tymi ankietami.Trzeba jakieś pytania układać i potem zbierać ludzi i pytać co o tym myslą.
Czy to już gotowe ankiety i tylko brakuje w nich odpowiedzi?
mozecie mnie oświecić
Chętnie bym skorzystała ale nie zabardzo wiem o co w tym chodzi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.