To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Luna-Park

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Delfinka
Czy ktoś już odwiedził Luna-Park we Wrocławiu????? Jestem ciekawa jakie są ceny biletów i czy warto icon_wink.gif
basiaw
Oczywiście lunapark już odwiedzony. Drogo jak nie wiem co! My tylko na tych małych byliśmy, ale łabędzie 5 zł, trampolina 10 zł, kolejka 10 zł, niektóre, takie większe to 15... w zeszłym roku za cały dzień w mirabilandii zapłaciliśmy 18 euro.. ehhh
kuurczaczek0608
oj to aktycznie drogo, biorac pod uwage ze mam dwojke dzieci to nie oplaca mi sie tam isc
basiaw a mozesz podaj jakis adres mirabilandii??
basiaw
tu adres stronki https://www.mirabilandia.it/
a mirabilandia jest niedaleko Ravenny.
Pozdrawiam
tyczka
.. czy drogo..? Jakoś nie ma alternatywy w pobliżu, najbliżej w Niemczech, "Luna Park" również jest niemiecki.

Generalnie- atrakcji sporo, ale przede wszystkim dla nastolatków i dorosłych- żądnych ogromnej dawki adrenaliny 06.gif
Wyloty w kuli, z prędkością 150 km/h, ale kręcenie się z olbrzymią prędkością 40 metrów nad ziemią do góry nogami, to nie są atrakcje dla maluchów.
Dla mniejszych dzieci jest druga, stara część wesołego miasteczka, stale obecnego przy placu Społecznym.
Potwora
Moje dziecko było z kuzynem dzisiaj. Było zachwycone chociaż mnie takie "atrakcje" odrzucają. We wtorki i czwartki mają promocję: z kuponami ( z ulotek, które rozdają ulotkarze na mieście) płacisz raz jedziesz dwa razy więc warto mieć ulotkę i dwóch amatorów adrenaliny icon_wink.gif
Patison
Co do Mirabilandii, to cena biletu za osobe dorosla to 31 euro a za dziecko 25 Uwazam, ze pomimo iz nie jest to malo to i tak wole zaplacic raz i korzystac z wszystkiego ile razu mam na to ochote a nie placic za kazdy przejazd osobno, tym bardziej ze w ramach tego samego biletu mozna przyjac na drugi dzien i tez dzien caly cudnie sie bawic icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.