To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zastrzyk antykoncepcyjny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabina
głęboko zastanawiam się nad tą formą antykoncepcji, potrzebuję opinii od osób które stosują tą metodę, chodzi mi głównie o skutki uboczne bo tyle się o tym naczytałam że mam wątpliwości. jak to jest naprawdę z tym tyciem i złym samopoczuciem. Liczę na waszą pomoc:)
Agga
Tu jest o tym wątek i możesz poczytać opinie dziewczyn https://www.maluchy.pl/forum/Depo-Provera-a...alam--t699.html. Ja osobiście stosowałam go przez prawie trzy lata i byłam bardzo zadowolona. Nie mialam żadnych skutków ubocznych i świetnie się czułam,ale każdy organizm reaguje indywidualnie. Poza tym jak dla mnie to duży komfort jak go stosowałam i czułam się pewnie. W styczniu go odstawiłam, i wychodzi na to że nie po nim żadnych problemów z powrotem płodnosci icon_wink.gif .
Fragosia
CYTAT(Agga @ Thu, 01 Apr 2010 - 10:57) *
W styczniu go odstawiłam, i wychodzi na to że nie po nim żadnych problemów z powrotem płodnosci icon_wink.gif .


Agga czy mamy gratulować powiększenia rodzinki 06.gif

A w temacie - stosowałam ponad 4 lata i umnie wszystko było ok.
Agga
CYTAT(Fragosia @ Thu, 01 Apr 2010 - 08:59) *
Agga czy mamy gratulować powiększenia rodzinki 06.gif



Narazie siedzę cicho żeby nie zapeszać,bo do końca sama nie wiem.
sylwia65
To ja mam calkiem odmienne doswiadczenia 32.gif Mialam zastrzyk zrobiony tu, w UK, jak poszlam do swojej ginekolog w Polsce to sie za glowe zlapala. Hormony mi sie tak rozjechaly ze o matko! Utylam jak beczka, i mialam straaaaaszny problem zeby schudnac.
nanana
koleżanka stosowała, mówi że ok, ja wolę pigułki, przyzwyczaiłam się juz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.