To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie rajstopy? Coby nie były jednorazowego użytku...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tissaia
Przyszła ta cholerna, zakichana ( dosłownie i w przenośni ) wiosna. A z nią spódnice i sukienki ( zimą noszę głównie spodnie. ) A z nimi - rajstopy.

Ja nie wiem, czy ja mam pecha jakiegoś czy co, ale co które kupię, to są dosłownie jednorazowego użytku. Dotąd wierna byłam firmie Marilyn, ale teraz to jakiś badziew, dosłownie po jednym założeniu albo oczko, albo zaciągają się od samego patrzenia na nie... Kupiłam jakieś 2 pary no name, chyba produkowane dla Leclerca, i w sumie te były OK, ale po wypraniu zmieniły kolor na znacznie jaśniejszy i w łaty 21.gif

Gattę kupować? Drogie cholerstwo...

Macie jakieÅ› sprawdzone marki, firmy?
Tigerek
Ja po prostu kupuję mikrofibrę icon_smile.gif - wytrzymuje kilka razy. - też mam problem z darciem rajstop icon_sad.gif

Pranie tylko ręcznie, wtedy nie płowieją. Każde.
tissaia
CYTAT(Tigerek @ Thu, 01 Apr 2010 - 13:14) *
Ja po prostu kupuję mikrofibrę icon_smile.gif - wytrzymuje kilka razy. - też mam problem z darciem rajstop icon_sad.gif

Pranie tylko ręcznie, wtedy nie płowieją. Każde.


No tamte własnie spłowiały...

MicrofibrÄ™? A konkretnie?
Latte_macchiato
ja kupowałam ..przed ciążą i byłam zadowolona.... z Merlin relax oraz dr.Conrad też relaksujące.
Zazwyczaj kupowałam 20-40den i właśnie te relaksujące, masujące,...w pracy siedzę po 8-10h przy biurku więc te najlepiej się spisywały i długo nosiłam jedną parę. Cena hmm jak pamiętam na allegro od 8 do 12zł.
Mafia
Na razie noszę grubsze - 40. Są nie do zajechania. Kupuję akurat najczęściej Gattę i przetrwały od jesieni. Chodzę praktycznie głównie w spódnicach, a dokałdniej sukienkach. Potem ciensze, ale 20 zakładam. Też dość długo wytrzymują. Natomiast ciensze tylko na jakieś szczególne okazje, bo dość często są jednorazowe lub nawet nie wytrzymują zakładania. 37.gif
PiorÄ™ zawsze w pralce w woreczku lub poszewce na jasiek na zamek.

Może kupiłaś jakieś zleżałe, które czekały na klientkę od jesieni.
szantrapa
Tiss ja noszę rajstopy Adrian . I są wyjątkowo trwałe. Mam na zimę 100den (przetrwały całą zimę) , teraz chodzę w 40den a niedługo już 15 i 20 będę ubierać. Mają różne modele a jak założę wyszczuplające...to w sukienki 36 wchodzę icon_wink.gif

A i oczywiście jak je wsadzę do pralki to mam to samo, nie dość że zmieniają kolor to są poniszczone często. Piorę ręcznie w miseczce ze stanikami icon_biggrin.gif

Aaaaa nie wiem ile kosztujÄ…, A. mi kupuje icon_biggrin.gif

edit: to ta firma
candace
ja ostatnio kupiłam z Gatty bezoczkowe tzn. dziurka się zrobiła ale oczko nie poleciało. Cena ok. 12 zł
i w Calzedonii kupuje bo jakoÅ› kilka razy te cienkie wytrzymujÄ…..
gilly
Zerknij sobie do Yups: https://yups.pl/rajstopy/rajstopy-kabaretki-czarne - niedawno mieli tam spore promocje na rajstopy i na kabaretki ( myślę,że właśnie o takie Ci chodzi). Jeszcze możesz przejść się do ich sklepów stacjonarnych jeśli masz taki w swojej miejscowości. Zawsze mają tam sporo takich dodatków w ofercie.

Inne sklepy jakie możesz sobie przejrzeć to na pewno
gabrielle
gatta
czy esotiq
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.