To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wesprzyjcie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena_mika
Kochani,
Rok temu straciłam moje dzieciątko w 10tc. Długo próbowałam się pozbierać, mnóstwo czytałam, strony internetowe, fora, są niezwykle potrzebne także dla tych którzy się tylko "przyglądają". Wybierając temat pracy magisterskiej uznałam, że musi dotyczyć tematu ważnego, a tak umniejszanego w opinii społecznej. Piszę więc o naszej sytuacji, naszych doświadczeniach. Mój promotor miał wątpliwości czy znajdę rodziców chcących wziąć udział w badaniach, ale uważam, że każda aktywność która pokazuje prawdę o poronieniu jest godna wysiłku.
Moja prośba dotyczy wypełnienia dwóch ankiet, pytania dotyczą ogólnego podejścia do życia po doświadczeniu poronienia. Jeżeli jesteś kobietą lub mężczyzną po stracie dziecka w wyniku poronienia samoistnego lub ciąży obumarłej, i od momentu straty nie minęło więcej niż rok, i zechcesz wziąć udział w badaniu, prześlij mi proszę swojego maila, a ja odeślę ankiety. Będę Wam wdzięczna za pomoc. Z pozdrowieniami i życzeniami świątecznymi, Marlena Mika
mój e-mail: marlena.mika@wp.pl
lena_mika
Dziękuję Wam bardzo za odzew! Jeśli ktoś jeszcze mógłby włączyć się w udział w
badaniach (ankiety mają pytania zamknięte, testowe) to bardzo proszę o kontakt.
pozdrawiam serdecznie, Marlena Mika
dankin-82
IMO to bardzo trudny i delikatny temat. Na to wszystko potrzeba czasu. Niektóre dziewczyny mogą nie miec na tyle siły 48.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.