To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

karmienie piersiÄ… a oprazenie terminczne 2 stopnia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bel
witam mam spory problem otóż mam oparzenie termiczne 2 stopnia na nogach. lekarz przypisał mi nalecznie rany oprazeniowej argosulfan zawiera oj sulfatriazol antybiotyk z rodziny sulfonamidów lekarz twierdził ze moge karmic piersią stsusjąc ten lek jednak pzreczytała w ulotce ze ten lek jest przeciwwskazny w karmieniu piersią i moze wywoływac uskzodzenie mozgu u dzieci co robic isc do innego lekarza z oparzeniami? narzoe spuszcam pokarm laktatorem co robic?? 13.gif 41.gif zalezy mi na karmieniu malutkiej piersią
xxyy
Najpierw zadzwonilabym do tego lekarza , ktory przepisal.
bel
witam dzieki leni za wsparcie kochane kobietki boire dwa leki ten co wymienilam tu wczesniej i lek atraumann oab zawerja serro a z tego cow iem srebro jest szkodliwe dal malutkiegi dziecka. creczka moja ma 7 tyodni. rozmwaialm z ginem i ten piowiedzial bym wziela bromregan ae boje sie bo ten lek ma slinwe skutki uboczne a ja sa ma musze zjac coreczka. pokarm dciagam i boirwe tamte leki poaz brommregonem jak myskliscie waro utrzymac lakatcje pzrez 2 miesiace by zniwu core przystwaic rany gopja sie do 4 tygodni teoretycznie.
xxyy
A jak Ci sie goja te rany?
Moj syn mial oparzenie ( wrzatek) II stopnia i zalecono kremy( przez kilka dni redukujacy uczucie pieczenia) a pozniej nawilzajacy E45. Codzienne zmiany opatrunkow i obserwacja jak sie goi. Poniewaz goilo sie ladnie i nie bylo oznak infekcji nie zalecono antybiotyku.
A oparzenie bylo paskudne, bable a pod nimi czerwona skora i krew.

bel
CYTAT(Leni @ Sat, 10 Apr 2010 - 23:37) *
A jak Ci sie goja te rany?
Moj syn mial oparzenie ( wrzatek) II stopnia i zalecono kremy( przez kilka dni redukujacy uczucie pieczenia) a pozniej nawilzajacy E45. Codzienne zmiany opatrunkow i obserwacja jak sie goi. Poniewaz goilo sie ladnie i nie bylo oznak infekcji nie zalecono antybiotyku.
A oparzenie bylo paskudne, bable a pod nimi czerwona skora i krew.

mam to samo z tym ze mam ana udach dlugos ok. 15 cm i boire argosufan anty biotyk, atruanmann - masc zjonami srebra oraz augmentin rany bola mnii sacza sie icon_sad.gif
bel
rana susza sie ale laktacja jest malutka ale jest wczoaj po 13 h sciagnelam ok 60ml pokarmu teraz probuje jednak sciagac czesciej z tym ze schodza mi korpleki mleka cieakwa jestem czy faktycznie laktacja utrzyma mi sie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.