To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Plac zabaw

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Co prawda na razie nie mamy gdzie mieszkać, ale ja pełna optymizmu icon_wink.gif oglądam place zabaw dla dzieci. Albo kupimy, albo co bardziej prawdopodone ze względów finansowych mąż będzie sam robił. Marzy mi się zjeżdzalnia, dwie huśtawki, piaskowica, może jakaś scianka jako np wejście na zjeżdzalnie-sama nie wiem. Może Mamy, które już mają place wstawiły by swoje fotki i powiedziały na co zwrócić uwagę żeby było bezpiecznie i funkcjonalnie? Wiem np że chce plastikową zjeżdzalnie bo znajomi mają metalową i dzieci nie raz się poparzyły.
Mika
idź na strony sklepów budowlanych -praktiker,obi -właśnie maja nowe katalogi a tam są gotowe zestawy
wszystkie bezpieczne części,ślizgi,uchwyty i śruby spokojnie można dostać na allegro icon_wink.gif
pati.n
Mika oglądałam takie gotowe zestawy, ale ciekawa jestem opinii użytkowników icon_smile.gif
Ammm
My mamy gotowy zestaw z Leroy Merlin - 2 huśtawki i zjeżdżalnia. Działa u nas od ubiegłego lata, nie demontowaliśmy nic na zimę, świetnie się przetrzymało. Drewno jest zaimpregnowane, nie trzeba go malować ani bejować (chyba, że zależy Ci na kolorze), plastik przyzwoity. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Wszelkie śruby, uchwyty itp były w zestawie.
Osobno na allegro kupowaliśmy piaskownicę - tę trzeba było zabejcować (bejca była dołączona), miała trochę za małe brzegi do siedzenia, mąż dokupił kawałki drewna i przybił w narożnikach. Potem postaram się wrzucić zdjęcie.
pati.n
Ammm to czekam na fotki 03.gif A pamiętaz ile kosztowało?
Ammm
Nie pamiętam, ale dziś będę prawdopodobnie w Leroy to zobaczę.
Zdjęć okazało się, że nie mam na kompie, więc pstryknę i wrzucę wieczorem.
pati.n
ok icon_biggrin.gif
Ammm
Pati, taki zestaw jak nasz kosztuje 698 PLN (bez piaskownicy).
Ammm
Taki.
Gaja
My kupowaliśmy jakieś dwa lata temu
Raz złożone przetrwało już dwie zimy. Bez uszkodzeń, bez problemów
Pomalowaliśmy raz jakąś ochronną farbą.
Wygląda tak

Ammm
To dokładnie to samo, co u nas.
Zelda
CYTAT(Ammm @ Fri, 07 May 2010 - 22:54) *
To dokładnie to samo, co u nas.

Ammm jesteś pewna ceny?
Ammm
No wtedy, kiedy to pisalam to dokładnie tyle kosztowało i jestem pewna.

A wydaje Ci się że drogo czy tanio?
Zelda
CYTAT(Ammm @ Tue, 10 Aug 2010 - 20:51) *
No wtedy, kiedy to pisalam to dokładnie tyle kosztowało i jestem pewna.

A wydaje Ci się że drogo czy tanio?

wydaje mi się że tanio,"mąż" był w LM i taki zestw do powieszenia 2 huśtawek bez huśtawek tyle kosztował.Chciałam dzieciom coś do ogrodu kupić,piaskownicę mają,huśtawkę też,ale wolałabym ją powiesić na takim stelażu...
na allegro znalazłam za 799 ,ale wysyłka 200zł więc 1000 wychodzi
https://allegro.pl/item1175339921_drewniany...m_hustawki.html
Ammm
To z allegro wygląda trochę bardziej elegancko, może dlatego jest droższe?

pati.n
Maja tyle kosztował bo go oglądałam, był nawet oststnio w promocji 100 zł tańszy
Zelda
CYTAT(pati.n @ Sat, 14 Aug 2010 - 21:34) *
Maja tyle kosztował bo go oglądałam, był nawet oststnio w promocji 100 zł tańszy

dzięki za informacje!

Ammm
Dziś byłam w jednym LM i już go nie było, w ogóle już mały wybór był, chyba sezon się kończy.
Zelda
jeste;)icon_smile.gifw praktikerze po 699zł,poczekam tydzień może obniżą jeszcze icon_wink.gif
lukaz81
Witam,

myślę, że warto wskrzesić temat na nowo. Wiosna się zbliża, także można powoli wychodzić na dwór.

Chcę swojemu synkowi postawić plac zabaw. Całe szczęście mamy finansowanie z zewnątrz, więc możemy sobie pozwolić na co nieco. Przeglądałem dużo ofert, w Praktikerze, w Leroy itp., ale to wszystko moim zdaniem jest mało bezpieczne. Szukam czegoś bardziej bezpiecznego, ale oczywiście za rozsądną cenę. Znalazłem takie coś.

[post edytowany przez administratora]
miskap
Ależ reklama icon_wink.gif i weź tu się człowieku nie skuś 29.gif
Mika
Lukaz, jesteś D.UPA nie firma jeśli sprzedajesz półprodukt i pod pseudopromocją zdzierasz za kotwy, które powinny być w komplecie!!
twoje zestawy to dopiero są mega niebezpieczne -zero stabilizacji (no chyba,że zabulisz)
powodzenia -kup sobie samochód bez opon
żenada
idź pan wstydu oszczędź
lukaz81
Mika nie rozumiem Twoich zarzutów, szukałem informacji w Internecie na temat placów zabaw, więc zalogowałem się na to forum, może bym się czegoś dowiedział.

Jeżeli myślisz, że jest tylko jeden Łukasz w całej Polsce to chyba coś jest nie tak.

Ech... żenada.

Nawet w Internecie...

Pozdrawiam
Mika
tak,tak
a łyżka na to niemożliwe icon_wink.gif
po telefonie wiesz,że firma ok, po zdjęciach że tysiąc kombinacji i wysoka jakość
no cud miód i orzeszki
i pic na wodę fotomontaż

no patrz -rzuciłeś tym Łukaszem,aż mnie zaciekawiło
i proszę włala -niech kto zgadnie jak własciciel ma na imię icon_lol.gif
nawet mi przez myśl wcześniej nie przeszło żeby to sprawdzić -sam się podłożyłeś
lukaz81
Rzuciłem Łukaszem, bo nie wiem skąd wziąłeś takie zarzuty i po prostu może dlatego, że jest Łukasz podany na aukcji. Tysiące kombinacji wiem, że jest bo jest tam konfigurator i jest tysiące przykładów.

Firma OK, bo akurat rozmawiałem z tym właśnie Łukaszem. Mówił, że produkują tego tysiące sztuk na rynek niemiecki, jest to marka niemiecka, a oni są producentami.

Nie chcesz nie wierz... Ja sam nie wiem czy od nich kupię, myślałem, że jak mają takie różne bajery to już dużo ludzi ma te place zabaw i bym sięgnął po opinię.

Poza tym jak coś sprawdzam to dokładnie. Żałuję, że zalogowałem się na to forum.

Chyba trochę za dużo się naczytałeś o copywritingu.icon_smile.gif

Pozdrawiam.
agarad
CYTAT(lukaz81 @ Fri, 11 Mar 2011 - 10:23) *
Chcę swojemu synkowi postawić plac zabaw. Całe szczęście mamy finansowanie z zewnątrz, więc możemy sobie pozwolić na co nieco. Przeglądałem dużo ofert, w Praktikerze, w Leroy itp., ale to wszystko moim zdaniem jest mało bezpieczne. Szukam czegoś bardziej bezpiecznego, ...



A w sklepach o których piszesz nie zapewnili Ciebie , że produkty które sprzedają sa bezpieczne? ufasz tak sprzedawcy na telefon?

Wg. mnie skoro szukasz czegoś bardziej bezpiecznego to polecam Ci dla synka plac zabaw z toczonego drewna a nie z takich kantówek icon_exclaim.gif,
Mika
CYTAT(lukaz81 @ Fri, 11 Mar 2011 - 16:13) *
Poza tym jak coś sprawdzam to dokładnie.


uważasz,że telefoniczna rozmowa i zdjęcia to dokładne sprawdzenie?
w dobie internetu?
polecasz coś czego na oczy nie widziałeś,bo "pan był miły"?
tak naiwny to tylko Rysio z Klanu jest icon_wink.gif
pati.n
to ja pokaże nasz icon_smile.gif



daszek powinien być nad piaskowicą, oczywiście latem bo jesienia łapię się każdy promyk słońca



a tu domek i ławeczka w środku icon_smile.gif




Panfronns
Ważny jest tez dobry [edit: moderacja] takie rozwiązanie do ogródka, dzieci na pewno będą siędobrze bawiły, wazne tez aby taki plac zabaw był bezpieczny, aby nikt nie zrobił sobie krzywdy.
dynamical
Świetny plac zabaw można mieć stąd [edit: moderacja] my zamówiliśmy i sprawdza się super. Moim zdaniem to dużo fajniejsze niż te otwarte dla wszystkich miejsca, gdzie połowa rodziców w ogóle nie zwraca uwagi na swoje dzieci...
kociasta
Ja zamawiałam zestaw z LeroyMerlin, dokładnie ten: https://www.leroymerlin.pl/relaks-w-ogrodzi...62341,l244.html

Szybko i sprawnie go zmontowaliśmy, przy naszej dwójce dzieci idealnie się sprawdza. Dodatkowo kupiliśmy https://misiedwa.pl/product-pol-40816-Hudor...90cm-76903.html akurat trafiliśmy na fajną promocję produktu (wysyłkę dostaliśmy w gratisie) a nasze chłopaki praktycznie całymi dniami szaleją w ogrodzie!

p_plan
Moja córka praktycznie cały dzień przebywa na zewnątrz. Co mnie bardzo cieszy , ponieważ jest to zdecydowanie lepsze niż jakby miała siedzieć godzinami przed komputerem czy telewizorem/

Warto jest dziecku kupić:
piaskownicę
trampolinę
huśtawkę

Ogolnie fajne place zabaw są obecnie w OBI: https://www.obi.pl/ogrod-i-wypoczynek/wypoc...i-zabawa/c/1370 - szczególnie teraz kiedy zaczął sie sezon.
dynamical
Plac zabaw w ogródku to fajna sprawa i wbrew pozorom wiele rzeczy można samemu zrobić icon_biggrin.gif Ale trzeba wygospodarować trochę czasu, pieniedzy i chęci icon_biggrin.gif
MilaW
Bardzo dobre jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo place zabaw oferuje firma https://www.pergola.com.pl/. Moja siostra ma od nich domek skrzata oraz mały zestaw sprawnościowy i dzieciaki zawsze mają dużą frajdę, jak jadą do cioci:) Oczywiście o jej dzieciach to już nawet nie wspomnę, że jak tylko jest pogoda to wiecznie wiszą na jakiejś drabince:)
MamaAnna123
A my zamówiliśmy drewniany plac zabaw z firmy https://agencjadzieciak.pl Przeczytaliśmy bardzo pozytywne opinie o tych produktach, a dodatkowo są z drewna, tak że całkowicie ekologiczne icon_wink.gif Damy znać jak się sprawuje!
MAŁPISZON
Bardzo aktualny temat. W tym przypadku plac zabaw do ogrodu https://malpiszon.pl/sklep/kategorie/place-...-zabaw-fitness/ będzie - najlepszym rozwiązaniem.
śrubka
Zbudowanie placu zabaw dla dziecka w ogrodzie to chyba nie taka prosta sprawa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.