To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

karmienie a solarium , antyperspiranty itp

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

laila
Dziewczyny ostatnio słyszałam masę o karminu piersią np ze nie można używać antyperspirantów , chodzić na solarium , a nawet rozjaśniać włosów , generalnie najlepiej stosować wszystko do pielęgnacji niemowląt , czy to prawda ? bo jeśłi karmi się przez np rok ?
foczka_82
rok to wcale nie duzo icon_smile.gif to tak na rozluznienie icon_smile.gif
a solarium jest dla Ciebie bardzo wazne?? o solarium to juz bylo kilka tematow, poszukaj sobie, tak wogole to solarium jest nie zdrowe nie tylko w czasie karmienia icon_smile.gif no ale to juz inny temat
tak sobie mysle, ze chyba mozna wiele rzeczy, tylko wszsytsko z glowa,
ja uzywal pod pachy kulki i wszytsko bylo ok i kosmetyki normalne icon_smile.gif
laila
dziękuję , solarium nie jest dla mnie ważne tak tylko pytam żeby nie zaszkodzić , co do kosmetyków to właśnie słyszałam że tylko mydełko bambino itp więc mnie uspokoiłaś , generalnie zadałam to pytanie dlatego bo chciałam właśnie takich opinii jak Twoja , pierwsze dziecko karmiłam tylko trzy tygodnie więc bambino jakoś wystarczyło , ale nie chcę być zaniedbana , chciałabym zrobić pasemka ,i troszkę bardziej zadbać o siebie .... 06.gif
dagmarak
Syna karmiłam dwa lata, używałam dezodorantów w kulce i innych normalnych kosmetyków.
Na solarium chodziłam przed ślubem, kilka razy - normalnie nie lubię.
WÅ‚osy farbujÄ™.
laila
bardzo dziękuję bo tak mało dziewczyn się wypowiada ,więc myślę że wszystkie postępują normalnie podobnie ja Wy
konto_usunięte
jeśli antyperspirantem smarujemy sutki przed karmieniem- to jest przeciwskazany.
podobnie, gdy rozjaśniamy włosy na klacie, nie wolno karmić piersią.
innych przeciwskazań nie dostrzegam.



sorry za sarkazm, ale samo mi się ciśnie na klawiaturę.
laila
06.gif , nawet taki sarkazm dobry jest , sutków nigdy nie próbowałam smarować , włosów na klacie brak , no a rady czego "unikać "zostawię babciom jak zechcą jeszcze mieć dzieci icon_smile.gif
Tuni
W trakcie karmienia mały lubił mi wkładać rączką pod pachę, więc nie serwowałam mu dezodorantu i innych cudów.
Co do mydełka bambino, to jedyne które toleruje moja skóra i bynajmniej nie czuję się zaniedbana z tego powodu 03.gif Niestety zmienili nieco skład w ostatnim czasie i coraz trudniej dostać to "stare", niestety.
Generalnie jak przy wszystkim najlepszy jest umiar i zdrowy rozsądek, przeginanie w którąkolwiek stronę nikomu nie służy.
Powodzenia icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.