To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

DO JAKIEGO LEKARZA?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

OLA77
mojego męża od kilku dni boli pachwina, ma problemy z chodzeniem:( do jakiego lekarza powinien sie wybrać?
gosiagosia
ja mysle, ze na poczatek do internisty a potem sie zobaczy.
OLA77
martwiÄ™ siÄ™ tym:(
Inanna
Z której strony go boli? Bo jak z prawej, to może wyrostek? Do lekarza pierwszego kontaktu powinien się udać....
cos_cos
Może to przepuklina?
Możecie podjechać na izbę przyjęć wieczorem, ktoś go obejrzy.
OLA77
boli go z lewej strony:( właśnie wizja tej przepukliny jest dla nas przerażająca, ponoć leczy się ją tylko chirurgicznie.
cos_cos
To nie jest operacja na otwartym sercu icon_smile.gif Wiem, że na samo hasło "operacja" człowiek drętwieje, ale naprawdę nie trzeba panikować. Po prostu udajcie się do lekarza, lepiej wcześniej niż później. Przepuklina robi się groźna jak się ją zaniedba. Więc marsz do lekarza.
OLA77
CYTAT(Avalanche @ Wed, 07 Apr 2010 - 12:46) *
To nie jest operacja na otwartym sercu icon_smile.gif Wiem, że na samo hasło "operacja" człowiek drętwieje, ale naprawdę nie trzeba panikować. Po prostu udajcie się do lekarza, lepiej wcześniej niż później. Przepuklina robi się groźna jak się ją zaniedba. Więc marsz do lekarza.

wiesz, mój mąż należy do ludzi, którzy lekarzy unikają jak ognia, więc proste to to nie będzie. Za rękę go nie zaprowadzę bo za duży jest:(
♫ agitusek ♫
i co z mezem?
dzis mialam pacjenta z takim bolem, czyli z tego miejsca pochodzacym---okazlao sie po wizycie lekarza, ze to ostre zapalenie pecherza i potrzebny antybiotyk.
OLA77
jeszcze nic:(, ale czy przy zapaleniu pęcherza nie boli przy oddawaniu moczu?
♫ agitusek ♫
CYTAT(OLA77 @ Wed, 07 Apr 2010 - 18:09) *
jeszcze nic:(, ale czy przy zapaleniu pęcherza nie boli przy oddawaniu moczu?



nie niekoniecznie.

trzymam kciuki aby maz sie odwazyl lekarza odwiedzic.
OLA77
mam nadzieję, że jednak pójdzie:)
milutka
No to teraz ja się zmartwiłam, bo mój mąż też od kliku dni narzeka że go w pachwinie boli i udo po wewnętrznej stronie z prawej strony, ciężko mu się chodzi bo go boli.
OLA77
a mojemu mężowi przeszło:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.