To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Baby design travel czy Chicco Multiway

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aj80
Szukam spacerówki niedrogiej dla Kaśki, grunt by oparcie się rozkładało i po złożeniu zajmowało mało miejsca, a no i ważyło niewiele. Znalazłam dwie następujące spacerówki: Baby design travel i Chicco Multiway, które wpadły mi w oko. Na którą polować? Może jakieś inne typy? Może ktoś ma odsprzedać?
aj80
czy nikt nie ma tych wózków?
basiaw
Aj ja mam baby design travel pisałam na wątku grudniowo- styczniowym icon_smile.gif
Fajny jest, jedno mi się w nim nie podoba! Bardzo ciężko zakłada się i zdejmuje pałąk, ja go po prostu już nie zakładam, reszta jak najbardziej mi pasuje, kółka zwrotne, ściągane, rozkłada się prawie do płaskiego. Fajny i lekki wózeczek i i bardzo łatwo się składa!
aj80
Dzięki, widziałam go wczoraj na żywo i zdecydowałam się na niego. Na moje oczekiwania wydaje mi się, że jest wystarczający.
agnese
ja mam baby desing ale model Tiny - to co dla mnie było wazne, ze oparcie rozkłada sie na płasko i duży kosz na zakupy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.