To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CLARITINE - na alergiÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~Luna~
Po 4 latach przepisywania synkowi Zyrtecu, dziś alergolog zamieniła ten lek na Claritine.
Zaznaczyła jednak , że mam obserwować młodego i gdyby coś było nie tak, gdyby działanie leku było według mnie niewystarczające , to mamy wrócić do Zyrtecu.

Czy podajecie dzieciom Claritine ? , działa on tak samo jak Zyrtec ?
Mafia
Podajemy. Na mojego syna nie działa Zyrtec w ogóle. Na mnie nie działa Claritine.
~Luna~
Hmm, u mojego synka Zyrtec się sprawdził, przez te wszystkie lata był niezawodny.
Ostatnio lekarka zleciła próby wątrobowe , wynik jest dobry, a jednak zdecydowała się na zmianę leku.
jaAga*
Moja córka jest na Claritinie, kiedyś syrop, teraz tabletki- na nią działa, zyrtec nie dawał efektów, ponoć claritine jest lekiem nowszej generacji (cokolwiek to znaczy....).
Ania1984
U nas tylko CLARITINA .
Biorą ją córki,ja i dziadek,przez długi okres czasu brał ja równiez mój maz ale obecnie jest na odczulaniu.
Mika
u nas od lat tylko claritina,dla wszystkich
na zyrtec sÄ… uczuleni icon_wink.gif
Tigerek
Po claritine na początku skutków ubocznych nie było. Tylko potem znienacka zaczęłam gwałtownie tyć. W ciągu półtorej roku 15 kg :/ - innych czynników sprzyjających tyciu nie było.
Mika
CYTAT(Tigerek @ Tue, 25 May 2010 - 19:26) *
Po claritine na początku skutków ubocznych nie było. Tylko potem znienacka zaczęłam gwałtownie tyć. W ciągu półtorej roku 15 kg :/ - innych czynników sprzyjających tyciu nie było.


jesteś pierwszą osobą jaką znam która po niej utyła
u nas jedynie singulair lub wziewy działają na apetyt-na szczęście wieeelki apetyt nie wpływa na razie (znaczy od 2-4 lat) na ich wagę icon_wink.gif
Tigerek
U mnie nie wzrósł apetyt ale się metabolizm zmienił. Rodzinna moja, która kontynuowała przepisywanie leku stwierdziła, że jedyna toja niestety nie byłam ;(
Fasola
Moje dziecko starsze bierze claritinÄ™ przewlekle, po zyrtecu wariuje.
Claritina ładnie mu pomaga. Ja mogę i to i to, skutków ubocznych własciwie nie obserwuję.
Potwora
CYTAT(Mika @ Tue, 25 May 2010 - 20:40) *
jesteś pierwszą osobą jaką znam która po niej utyła
u nas jedynie singulair lub wziewy działają na apetyt-na szczęście wieeelki apetyt nie wpływa na razie (znaczy od 2-4 lat) na ich wagę icon_wink.gif


Ja kiedyś brałam Claritine przez jakieś 2 tygodnie, przytyłam 5 kg 32.gif i spałam po 15 godzin na dobę icon_wink.gif
Kaszanka
Po Claritine śpię a po Zytrecu sikam 06.gif
Xyzal mam na tapecie teraz, skutków ubocznych brak, ale jest dla dzieci powyżej 6 lat.
Ewelinek
CYTAT(Kaszanna @ Wed, 26 May 2010 - 10:41) *
Po Claritine śpię a po Zytrecu sikam 06.gif
Xyzal mam na tapecie teraz, skutków ubocznych brak, ale jest dla dzieci powyżej 6 lat.


Kaszanno, u dzieci poniżej 6 lat nie można stosować tabletek ze względu na dawkę. Syrop jest dla dzieci od ok 2 roku życia. Xyzal jest "ulepszoną" wersją Zyrtecu.

Ja biorę Claritine + Ventolin przy nasileniu objawów. Odczulam się już 2 ,5roku.

Antek dostaje Xyzal w syropie, Singulair 4mg codziennie + Seretide 125 przy zaostrzeniach.

Po Zyrtecu spałam, po za tym u mnie działał bardzo wolno.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.