To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co Wy na to?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marghe
https://www.schelleracademy.com.pl/

Kto chetny?

M.
Agnisma
1. płatne niestety (nie wiem ile, bo nie mam office-nie ważne i tak mnie nie stać icon_confused.gif )
2. jestem totalne drewno kulinarne i chronicznie nie znoszę przebywać w kuchni (chyba , że robię cisato-to umiem i lubię icon_lol.gif (robić, choć jeść bardziej) icon_twisted.gif
3.dla "zgrabnych kucharecek" mogą być fajną rzeczą takie kursy
Marghe
Kursy sa bardzo zróznicowae - dla dzieci, dla tych, co to 2 lewe rece maja.. ceny tez bardzo rózne.
Plusem jest to,z e mozna ugotowane przez siebie daia skonsumowac w towarzystwie osoby towarzyszacej
M.
anuÅ›
Fajne te kursy ale tyle ich, że ciężko coś wybrać icon_sad.gif Ktoś się wybiera? Może i ja bym sie przyłączyła bo samej to mi się nie chce icon_wink.gif
ulcik
ja bym poszła ... ale po pierwsze to jest w W-wie a po drugie cenowo nie osiągalne ;(

ulcik
aneea
Fajna sprawa, ale ceny... icon_rolleyes.gif
marcena
Qrcze ale super pomysł icon_biggrin.gif i jeszcze u Kurta icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Z checią bym poszła, ale nie do szukałam się cen icon_confused.gif napewno duże icon_sad.gif
Marghe orientujesz siÄ™?
marcena
Oj doszukałam się icon_sad.gif I jest tam moja ulubiona kuchnia włoska i toskańska. icon_confused.gif
Ale narazie mnie nie stać icon_sad.gif Zbieramy na wesele icon_smile.gif Ale w przyszłości może, może...
pozdr. marzena
aha jak ktoÅ› pojdzie nich zda nam relacje!
CrazyMary
No nie wiem, czy w 3 lub 4 godziny można poznać wszystkie tajniki, może 2, 3 przepisy... icon_rolleyes.gif
marcena
CYTAT(CrazyMary)
No nie wiem, czy w 3 lub 4 godziny można poznać wszystkie tajniki, może 2, 3 przepisy... icon_rolleyes.gif

W sumie masz racje icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif
Marghe
Mary, tajniki z pewnoscią nie, ale sztuczki owszem. Mój własny osobisty mąz był i przyniósł do domu sporo ciekawostek (jakby mnie spytał wyszłoby taniej icon_wink.gif ). Obiecał , ze predzej czy później uraczy mnie tymi czterema daniami, ktore nauczył sie tam przygotowywac.. zatem czekam z zapartym tchem.
M.
kww
Fajna rzecz tylko ceny nie do przyjęcia icon_evil.gif
Ale....
W telewizji na kanale Reality TV jest angielski (chyba) program o gotowaniu, cos w stylu Akademi Kurta.
Rewelka, ogladajac go spisałam sobie kilka fajnych przepisów no i najważniejsze widziałam jak się te dania przyrządza icon_biggrin.gif
Kiedyś ten program nadawany był w soboty i niedziele, a teraz nie wiem icon_sad.gif
Jak ustale kiedy i o której godz. to dam znać icon_biggrin.gif
Marghe
Ceny wysokie, ale weźmy pod uwagę, ze organizatorzy zapewniaja wszystko - składniki, utensylia, no i wykład icon_biggrin.gif .. a potem wraz z osoba towarzyszącą konsumuje sie to co sie wyprodukowalo (podobno wychodzą szczodre porcje)..
M>

Kww, szukaj, szukaj!
Aldoniec
CYTAT(kww)
KiedyÅ› ten program nadawany byÅ‚ w soboty i niedziele, a teraz nie wiem icon_sad.gif  
Jak ustale kiedy i o której godz. to dam znać  :D


nadal jest icon_smile.gif
12.40 w soboty i niedziele - Szkoła kucharska (Chef's School) (30 min.)

https://www.realitytv.pl/index.php
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.