To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaki korzeń taka nać

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
aluc
nie dziwi nic icon_smile.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mika
icon_lol.gif
przecież to nie Jego wina - źle zaczęłaś podpowiadać icon_wink.gif

mnie wczoraj Ola rozwaliła twierdząc,że maketing studiuje się po to żeby ... pracować w markecie icon_lol.gif
w sume .. jakby się ktoś uprał .. icon_wink.gif
joanaz
Rosa- u nas tez geografia na tapecie- co prawda nie przy śniadaniu, tylko wczoraj wieczorem przy obiadokolacji.
Wymieniam co większe kraje Europy i pytam drugoklasistkę o ich stolice. Prawie na wszystkie pytania dostawałam odpowiedź "Helsinki". Jaka Zosia była szczęśliwa kiedy wreszcie zapytałam o Finlandię.


joanna

monte
Rosa, straszne! Jeśli to prawda, że gen tumaństwa geograficznego jest dziedziczny Sonia powinna już zacząć korepetycje...

Ale uśmiałam się serdecznie, głównie z ulgą, że akurat znam to państwo na Wa... icon_lol.gif
amania
Moja starsza córka była zdziwiona, że Obama nie dojechał na wczorajszy pogrzeb. Jak stwierdziła: "Anglia nie jest przecież znowu tak daleko" 37.gif
Choć oczywiście nie jest to nieznajomość geografii, ale skojarzyło mi się icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.