To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co za kwiaty?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emce
Sa to kwiaty ogrodowe, dość popularne chyba. Rosną dość wysokie, nawet do pasa sie zdarzają. Mają charakterystyczne listki - delikatne, drobne, wąskie, gęste - taki bardziej wyrośnięty koperek icon_smile.gif Kwiaty przypominają rumianek, kolory od bialego poprzez różowy do fioletu. Sieje sie z nasion (chyba).
Nie mam pojecia jak sie nazywa ani gdzie / jak tego szukać. Nawet nie umiem znależć tego na obrazku żadnym 37.gif A bardzo mi się podobają i mam nadzieję posiac je w tym roku u tesciowej icon_smile.gif

Pomożecie? icon_smile.gif
zajka
Stawiam na kosmos podwójnie pierzasty icon_smile.gif
malaga
Może to aster - np alpejski albo wirgilijski - takie trochę podobne do rumianku.

Edit

Nie mogę wgrać zdjęcia, wrzuć w Google grafika.


malaga
Omieg też podobnie wygląda tylko one przeważnie żółte kwiaty mają.
emce
CYTAT(zajka @ Fri, 09 Apr 2010 - 21:36) *
Stawiam na kosmos podwójnie pierzasty icon_smile.gif


O rany! Bingo, zajka! icon_smile.gif Dokładnie TO! Bardzo Ci dziękuję!

malaga, równiez dziekuję! icon_smile.gif Te astry też mi sie podobają - przemyślę je też sobie.


Dziewczyny, jesteście niesamowite! icon_smile.gif
Ewcia!
ja ten kwiatek znałam pod nazwą "warszawianka" icon_smile.gif
Mariena
Od razu o kosmosie pomyślałam - mnie też jego łodyżki i listki z koperkiem się kojarzą icon_smile.gif
odynka
o takie:)



Sarenthiel
CYTAT(malaga @ Fri, 09 Apr 2010 - 21:46) *
Może to aster - np alpejski albo wirgilijski - takie trochę podobne do rumianku.

Edit

Nie mogę wgrać zdjęcia, wrzuć w Google grafika.


Też obstawiam Astry
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.