To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

O co chodzi z tymi jeansami?!?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pogoda
Pół roku temu mój mąż kupił oryginalne jeansy LEE. Po około 3 praniach zaczął się skarżyć, że na wysokości uda, po wewnętrznej stronie nogi na linii szycia spodnie zaczęły "kłuć", uwierać i boleśnie obcierać nogę podczas noszenia. Po około 6 godzinach spędzonych w tych spodniach miał bardzo wyraźnie obtarty naskórek, w paru miejscach do krwi.

Tydzień temu kupiłam jeansy ciążowe w H&M. Kiedy mierzyłam i potem podczas pierwszego noszenia - wszystko ok. Kiedy założyłam je drugi raz poczułam, że mnie coś ostrego kłuje w wewnętrzną stronę uda... Dokładnie to samo co w spodniach męża. Po obróceniu na lewą stronę okazało się, że na szwie spodnie są przeszyte jakimś rodzajem żyłki, czy ch... wie czego. I to coś, nie wiem... Albo sie połamało, albo porozrywało, w każdym razie, że wystaje. Jest ostre, twarde i powoduje bolesne otarcia.

Gdyby to był odosobniony przypadek, albo dotyczący spodni jednej, wybranej firmy, to jeszcze mogłabym zrozumieć. Ale co to kurna ma być, że kupuję nowe, markowe spodnie i po dwóch założeniach okazuje się, że nie nadają się do użytku, bo ranią mi nogi jakimś ostrym paskudztwem?!?
Spotkał się ktoś z czymś takim?
anetadr
Spodnie nie, ale ostatnio pracowicie usuwałam metkę przyszytą właśnie żyłką. I też się zastanawiałam nad tym dziwnym deficytem zwykłych nici.

Aneta
trylinka
Również walczę z żyłkami w metkach.
A w spodniach to może po to, żeby szybciej kupić nowe.
Ci co nie przeczytali na metce, że prać w 20 st płacą karę. diabel.gif
Pogoda
Na obu naszych parach spodni temperatura dopuszczalna to 30 stopni i się do tego każdorazowo stosuję icon_biggrin.gif

edit: A w przypadku moich spodni problem zaczÄ…Å‚ siÄ™ jeszcze przed pierwszym praniem... icon_wink.gif
Tigerek
No proszę, a myślałam, że tylko mnie spodnie obtarły na udach...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.