To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

walizka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
na co zwrócić uwagę przy wyborze walizki.Ma to być walizka dla osoby starszej.
Nie za duża nie za mała.Tak zeby się spakowała na około 2 tyg.
semi
moja babcia bardzo sobie chwali walizkę na kółkach. nawet wtedy, kiedy musi przejśc z samolotu do autobusu np. nie ma konieczności dźwigania. Pojęcia nie mam, jaki ma model ani pojemność-taka średnia.
anax
Tak właśnie zależy mi na kółkach.tylko czy muszę zwrócić uwagę na jakość kółek lub coś innego jest ważne
renek35
koniecznie na kółkach, średnich lub większych rozmiarów, może być z mośliwośćcią dodatkowego poszerzenia poprzez rozpięcie zamka (dodaje to ok 3 cm na szerokości walizki) dodatkowe kieszonki w srodku i na zewnątrz na ewentalne dokumenty lub np. podreczne kosmetyki też sa przydatne...patrz jaka gwarancje daje producent...
Ja mam kilka różnych walizek ponieważ często jeździmy do szpitali i na turnusy... jedne byłu droższe, inne kupowane za grosze w promocjach ... różnice wizualnie widać ale w funkcjonowaniu sprawdzają się wszystkie i jak narazie wszystkie są całe:)
cos_cos
Kłódka taka mała. Albo zamek szyfrowy. Kółka lepiej kauczukowe niż plastikowe. Mocna rączka wysuwana.
To były kryteria na które ja zwracałam uwagę podczas zakupu walizki.
Aaa i ewentualnie miejsce na karteczkÄ™ z danymi.
makarena
I db gdyby miały kauczukowe, a nie plastikowe kółka. Są trwalsze. Podobno takie które maja 4 kółka, a nie tradycyjne 2 lepiej sie ciągnie, nie trzeba walizki przechylać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.