To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

po porodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Eta
Dziewczyny jak to jest,czy było u was?
Jestem 5 miesiecy po porodzie, kiedy skończa sie te okropne upławy i bóle brzucha?
i.
Elżbietko a byłaś u lekarza? Upławy i bóle brzucha po 5 miesiącach od porodu to bardzo długo. U mnie wszystko skończyło się po 6-7 tygodniach.
Małgoś.dz
Hmmm, u mnie one trwały chyba niepełne 3 tygodnie, więc aż trudno mi sobie wyobrazić, żeby przez 5 miesięcy mogły się ciągnąć...
A brzuch bolał mnie na prawdę króciutko, dosłownie kilka dni.

Elżbietko, wybierz się lepiej do lekarza. Tylko on będzie mógł ocenić, czy wszystko w porządku z Twoim organizmem.
Agnisma
W 6 tygodniu miałam już tylko delikatne plamienia.
Leć do lekarza icon_exclaim.gif
Monisia
Ja jestem już ponad pół roku po porodzie i nie mam tych problemów.Okres dostałam 3 miesiące po porodzie.
Tak jak dziewczyny radzą- idż do lekarza.
Eta
Kurcze nie straszcie
Po porodzie krwawiłam pełne 6 tygodni i potem byłam u lekarza i było ok
Ok 3-4 miesiąca po porodzie dostałam lekkie plamienie,ale zaraz minęło
Karmie piersią wiec nie mam miesiączki
Brzuch nie boli mnie aż dak strasznie ,no da sie wytrzymać
Tylko te upławy sa takie ogromne
Kurde tyle sie nachodziłam w ciązy do tych lekarzy,brrr
aż mnie odraza na sama mysl
no ale skoro tak mówicie
jak ja nie cierpie sie obnażać przed tymi binekologami, a mój mąż jeszcze mysli że to dla kobiety jest przyjemne
GŁUPEK JEDEN
marcena
Elu ja mam upławy do tej pory najprawdopodobnie przez cerazette. icon_confused.gif Bo gin powiedział że u mnie wszystko ok icon_smile.gif A jeżeli chodzi o bóle brzucha to ja ich nie miałam. Trzymam kciuki aby wszystko było ok icon_smile.gif
pozdr. marzena
Joga75
Ela upławy mogą byc początkiem nadżerki.
Idź to zbadać!!
Ja dostałam miesiączke 4 miesiące po porodzie, mimo , że nadal karmie piersią.
Miała być mniej bolesna, guzik prawda, wszystko po staremu icon_sad.gif
KM
Elżbietko, brzuch bolał mnie dopóki się nie obkurczył a upławy miałam przez dwa tygodnie. Idź lepiej do gina, ja też chyba pójdę bo nadal nie mam miesiączki a to już siódmy miesiąc po porodzie. Nie wiem czy to normalne icon_eek.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(KacperkaMama)
ja też chyba pójdę bo nadal nie mam miesiączki a to już siódmy miesiąc po porodzie. Nie wiem czy to normalne icon_eek.gif


Jeśli karmisz piersią - to normalne icon_wink.gif Ja się tylko z tego cieszyłam. Miesiączka wróciła po 11 miesiącach, ale nie jestem rekordzistką... Niektóre dziewczyny nie miały i dłużej.

Pozdrawiam.
Paka
Natasha
Ja jestem tydzień po porodzie, brzuch przestał mnie boleć jeszcze przed wyjściem ze szpitala. Może na szybsze obkurczenie macicy miało wpływ łyżeczkowanie, nie wiem. Upławy mam dalej, ale już mniej "krwiste" raczej takie plamienie.
KM
Dzięki Paka za uspokojenie duszy, bo już się bałam, że... icon_eek.gif
W takim nie idę do gina icon_biggrin.gif
Eta
Kacperkowa mamo ciesz sie co tam po okresie tez go nie mam i to akurat mnie cieszy, choć dzis znowu pojawiły sie upławy podbarwione krwią
Juz sie nawet zastanawiam czy nie jestem w ciąży choć to mało prawdopodobne
Stekam a zamiast pójść sie zbadać,no nie ukrywam że głównie chodzi o kase bo to pewnie bedzie badanie +usg czyli 100zł a w przychodni wiecie jak jest
W ciąży chodziłam do lekarza do przychodni(ze względu na położną) i do prywatnego choc nikt o tym nie wiedział
I wyobraźcie sobie że ten z przychodni mnie nawet przez cała ciążę nie dotknął icon_eek.gif jak mówiłam że mam bóle brzucha to mi odpowiadał że ciąza to nie bajka cos musi boleć, lekarz prywatny od razu wysłał mnie na oddział- 2 razy lerzałam na podtrzymaniu bo te bóle to były przedwczesne skurcze
użytkownik usunięty
CYTAT(KacperkaMama)
Dzięki Paka za uspokojenie duszy, bo już się bałam, że... icon_eek.gif


Tylko że ja nie mogę zagwarantować, że nie jesteś w ciąży icon_wink.gif (Tak zrozumiałam te duże oczy). Ja po porodzie długo nie miałam ochoty na seks, więc nie miałam powodu do niepokoju. Ale nie wiem jak jest u Ciebie icon_wink.gif Powinnaś obserwować organizm (śluz i te sprawy), jeśli nie planujesz jeszcze drugiego dzidziusia.

Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Paka
Małgoś.dz
Ja także czekałam równe 11 m-cy po porodzie na pojawienie się okresu.
Pamiętam, że kilka dni przed "niespodziewanym" pojawienie się tegoż - wybrałam się do gina, bo zaczęło mnie to już niepokoić. Co prawda, karmiłam piersią, ale jakoś wszystkie znajome dookoła - dostawały dużo szybciej (5-6 miesięcy po rozwiązaniu).
Prawdę mówiąc, ciąży u siebie nie podejrzewałam - raczej, że mój organizm do końca zwariował. wink.gif
Agniecha-Mama Szkrabucha
Elcia, pedz do lekarza, nie bagatelizuj bolow i uplawow, a jeszcze jest wazne czty te uplawy nie maja dziwnego zapachu, czy koloru bo jezeli tak to moze byc jakies zakazenie. Tez mialam uplawy i mam do tej pory ale to wina Cerazette, wiesz ginek na uoplawy przepisal mi globulki -Lactowaginal i powiedzial ze jak mi o nich nie przejdzie to mam zrobic bakteriologiczny wymaz bo to pewnie zakazenie. Zabka pedz do lekarza, naprawde, moze pozyc kaske od kogos oddasz pozniej ale nie zaniedbuj tego, oki?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.