To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chusta dla dziecka jaka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jeni27
Drogie mamusie stwierdziłąm ze czas cos a raczej jakoś sobie ułatwić życie z wiszącym dzieckiem na rękach i zakupić chustę tylko jaką?

Nie mam pojęcia która lepsza kieszonka,elastyczna czy tkana...i jak nauczyć się sztuki motania 29.gif
Pewnie wiele mam z naszego forum uzywa chust ...Czy mogła bym prosić o jakąś dobra radę?
Martalka
w podforum "babskie pogaduchy" jest wÄ…tek "chustowe mamy". Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania icon_smile.gif

Ja osobiście zaczęłam od tkanej skośnokrzyżowo Nati. Teraz dla nowego rodka trzymam nadal tkaną choć innej firmy icon_smile.gif
Mimo, że sporo mam zaczyna od elastycznej dla noworodka, ja nie narzekałam na tkaną.
A motanie nie jest trudne. Zwłaszcza jak masz możliwość udać się na jakieś spotkanie chustowe, gdzie ktoś pokazuje co i jak icon_smile.gif
aj80
Ja tez uzywałam Nati tkanej. Szybko nauczyłam się obsługi i była niezastąpiona icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.