To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobry i sprawdzony pediatra w Chorzowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kala101
Witam szukam dobrej lekarki pediatry w Chorzowie do tej do któej chodze jakoś nie mam zaufania a że drugie dziecko w drodze to musze mieć lekarza któremu ufam i moge powierzyć zdrowie moich dzieci. Córa nie choruje więc nie miałam wcześniej potrzeby zmiany lekarza ale teraz szukam już z myślą o 2 dzieci więc jak pisałam musze być pewna tego co lekarka mi powie.
kala101
NaprawdÄ™ nikt z Was nie ma sprawdzonej pediatry w Chorzowie ?????
Katka82
Mogę polecić dr Franciszka Woźniaka, ale ze Świętochłowic.
agniesha
Ja z trojkę dzieci leczę od początku u jednej pediatry, póki co nie narzekam. Dla mnie ważne jest, że jak nie ma potrzeby nie faszeruje mi dziecka antybiotykiem. Nie zdarzyło mi się aby postawiła mylna diagnozę. Do przychodni należę w Chorzowie Batorym. Nie ma problemu z dostaniem się do lekarza.
agusiaer
A w jakiej części Chorzowa mieszkasz?Ja jestem bardzo zadowolona z pediatry na ul.Zjednoczenia.
kala101
A która lekarka na zjednoczenia bo ja chodze na dąbrowskiego i mam dość wogóle jej nie ufam ale nie znam nikogo innego tutaj więc chodze nadal puki co a mieszkam na hajduckiej. Wiesz ja np nie zgadzam się z większością zaleceń mojej lekarki do tego ona dziecku któe nigdy nie choruje, jak pierwszy raz w życiu pojawił się katar dała antybiotyk a gardło czyste było, teraz wszyscy mieliśmy grype żołądkową małą też dopadło i ona też jej antybiotyk a wystarczyły elektrolity, dlatego musze ją zmienić
agusiaer
CZeść! I jak zmieniłaś pediatrę?
kala101
Cześć jeszcze nie bo jak pisałam moje dziecko nie choruje i puki co nie było takiej potrzeby a że na zjednoczenia chodze do ginekologa i na usg to nie chce aby mała puki co kojarzyła że tam będzie musiała chodzić jak będzie chora bo może mi potem panikować a niestety nie mam z kim ją zostawić i chodzi ze mną. Więc puki nie musze nie zmieniam ale bardzo dziękuję za informacje napewno skorzystam i drugie dziecko napewno odrazu tam zarejestruje icon_smile.gificon_smile.gif
agusiaer
Widzę,ze mamy wiele wspólnego:)
Też tam chodzę do ginekologa.
Teraz czekam aż akcja porodowa ruszy.40 tygodni zleciało czas się szykować na porodówkęicon_smile.gif
swoją drogą moja córa też ma na imie Natalia:)
Musimy kiedyś zorganizować jakiś wspólny spacer:) icon_smile.gif
kala101
agusiaer a miłą chęcią się spotkam ale y teraz marsz na porodówke icon_razz.gif:) szybkiego i bezbolesnego życze rozwiązania icon_smile.gificon_smile.gif planujesz poród w chorzowie czy gdzie indziej bo ja pierwszy planowałm w świętochłowicach ale po tym jak mi wstrzymali akcje porodową wyszłam na własne żądanie i wkońcu urodziłam po 2 tyg leżenia w chorzowie przez cesarke. Ale co najważniejsze to dziecio zdrowe i tylko to się liczy icon_smile.gificon_smile.gif
agusiaer
Planuję rodzić w Chorzowie.W sumie już znam oddział,leżałam pietro nizej na patologii,znam położne i lekarzy wiec jakoś tak nie obco mi tam będzie.
Odezwę sie jak już urodzę.
Pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.